Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

12 липня
Бабин В.М.
Гаврилова А.В.
Краснюк І.П.
Руснак В.Ф.

13 липня
Андрюк Т.М.
Герасим Л.М.
Никифор Л.В.

14 липня

Бурик А.Ю.
Давиденко О.М.
Дев’яткіна Д.О.
Зав'ялець І.В.
Лопушанський П.О.
Сидорчук Л.І.

15 липня

Слубська А.Я.
Шаплавський М.В.

16 липня

Гасько М.В.
Зінченко Т.М.
Задорожна М.П.
Ковцун Т.Д.
Пожидаєва Н.Г.
Тимчук Д.Д.
Яремій І.М.

17 липня

Думітреску М.М.
Кашперук-Карпюк І.С.
Ленга Е.Л.
Маковій І.В.
Перижняк А.І.
Чебан В.І.

18 липня

Бамбуляк А.В.
Мураль А.С.
Перебийніс П.П.
Ткачук М.М.

19 липня

Ісламова І.Р.
Андрійчук Д.Р.
Васильченко І.А.
Волянюк П.М.
Мігай М.Г.
Мельничук Л.В.
Мотрюк Н.Г.
Сокольник С.О.
Усатий В.В.
Чернікова Г.М.
Шандрюк М.І.

20 липня

Ілюк І.І.
Бодяка В.Ю.
Гречко С.І.
Карвацька Н.С.
Марфіна З.М.

Піщальник В.А.
Семененко С.Б.
Ступницька Г.Я.

21 липня

Іванова І.І.
Манчул Б.В.
Мунтян В.П.
Полякова Т.В.

22 липня

Сенютович Р.В.
Шумко Г.І.

23 липня

Губка І.Г.
Максим'юк В.В.
Мандзюк Т.Б.
Пестовська Т.В.
Сідоряк О.М.

2016/17 н.р. Розклад занять (осінній семестр).

Розклади занять для студентів всіх курсів
на осінній семестр 2016-2017 н.р.
(інформація оновлюється по мірі надходження розкладів)


Медичний факультет №1

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

3 курс, групи 30-32

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №2

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №3

Лікувальна справа

For Foreign 1st Yer Students

For Foreign 2nd Yer Students

For Foreign 3d Yer Students

3 курс (укр. мова навчання)

For Foreign 4thYer Studentsand Lectures

4 курс (укр. мова навчання) (практичні) - (лекції)

For Foreign 5th Yer Students and Lectures

For Foreign 6th Yer Students

Медичний факультет №4

Медична психологія

1 курс

2 курс

5 курс (практичні) (лекції)

6 курс

Педіатрія

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Сестринська справа (магістр)

1 курс

2 курс

Сестринська справа (бакалавр)

1 курс

Лабораторна діагностика (бакалавр)

1 курс

2 курс

4 курс

Стоматологічний факультет

Стоматологія

1 курс

2 курс

2 курс, група 8

3 курс

3 курс, група 4

4 курс (практика) (лекції)

5 курс (практика) (лекції)

Фармацевтичний факультет

 

Фармація (спеціаліст, денна форма)

1 курс

2 курс

2 курс, група 7 

3 курс

3 курс, група 5

4 курс

5 курс

Фармація (спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс 1-2 групи 

2 курс 3-6 групи

3 курс 1-2 групи

3 курс 3-7 групи

4 курс

5 курс 1-3 група

5 курс 4-6 групи

6 курс

Фармація (бакалавр, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс 7 група

4 курс 7 група

4 курс 1 група

4 курс 1 група

5 курс

Коледж

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 11 класу

1 курс 

2 курс

For Foreign 2nd Yer Students

3 курс

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 9 класу

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 11 класу

1 курс

2 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 9 класу

1 курс

2 курс

3 курс

Фармація (молодший спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс