Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 вересня
Васильєв В.В.
Ткачук О.В.

22 вересня
Осійчук І.С.

23 вересня

Левицька В.І.
Мельник Н.О.

24 вересня

Гончарук Л.М.
Остафійчук Д.І.
Процак Т.В.
Сорокман Т.В.
Стоян М.В.

25 вересня

Чубатенко С.Ю.

26 вересня

Бєлік В.М.
Мікулець Л.В.

27 вересня

Ватаманюк М.М.
Геруш І.В.
Дущак Д.В.
Заморський І.І.

28 вересня

Бабій О.Р.
Васильчишина А.В.
Мойсюк С.В.
Нікітіна Н.В.

29 вересня

Козарюк Н.В.
Семенко В.З.
Хлуновська Л.Ю.

30 вересня

Дудка Є.А.
Маюк О.В.

1 жовтня

Гаїна Н.І.
Коновчук В.М.
Семків В.Б.
Табачнюк Н.В.
Ткачук О.Ю.
Хмара Т.В.
Щудрова Т.С.

2 жовтня

Олієвська М.В.

3 жовтня

Навчук І.В.
Тулюлюк С.В.

4 жовтня

Бокучава О.О.
Солярик О.І.
Шуленіна О.В.
Юрнюк С.В.

5 жовтня

Брусановська Л.І.
Гончарова А.К.
Маркович Н.П.
Сметанюк О.І.
Урбанчук Н.М.

6 жовтня

Клацик І.В.

2016/17 н.р. Розклад занять (весняний семестр).

Розклади занять для студентів всіх курсів
на весняний семестр 2016-2017 н.р.
(інформація оновлюється по мірі надходження розкладів)


Медичний факультет №1

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

3 курс, групи 30-32

4 курс (практичні) - (лекції

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №2

Лікувальна справа

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Медичний факультет №3

Лікувальна справа

For Foreign 1st Yer Students

For Foreign 2nd Yer Students

For Foreign 3d Yer Students

3 курс (укр. мова навчання)

For Foreign 4thYer Students and Lectures

4 курс (укр. мова навчання) (практичні) - (лекції)

For Foreign 5th Yer Students and Lectures

For Foreign 6th Yer Students

Медичний факультет №4

Медична психологія

1 курс

2 курс

5 курс (практичні) (лекції)

6 курс

Педіатрія

2 курс

3 курс

4 курс (практичні) - (лекції)

5 курс (практичні) - (лекції)

6 курс

Сестринська справа (магістр)

1 курс

2 курс

Сестринська справа (бакалавр)

1 курс

Лабораторна діагностика (бакалавр)

1 курс

2 курс

4 курс

 

Стоматологічний факультет

Стоматологія

1 курс

2 курс

2 курс, група 8

3 курс

3 курс, група 4

4 курс (практика) (лекції)

5 курс 

Фармацевтичний факультет

Фармація (спеціаліст, денна форма)

1 курс

2 курс

2 курс, група 7 

3 курс

3 курс, група 5

4 курс

5 курс

Фармація (спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс 1-2 групи 

2 курс 3-6 групи

3 курс 1-2 групи

3 курс 3-7 групи

4 курс

5 курс 1-3 група

5 курс 4-6 групи

6 курс

Фармація (бакалавр, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Коледж

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 11 класу

1 курс 

2 курс

2 курс додатковий розклад

For Foreign 2nd Yer Students

For Foreign 2nd Yer Students (additional)

3 курс

3 курс додатковий розклад

Сестринська справа (молодший спеціаліст), після 9 класу

1 курс

2 курс

3 курс

3 курс додатковий розклад

4 курс

4 курс додатковий розклад

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 11 класу

1 курс

2 курс

Фармація (молодший спеціаліст, денна форма), після 9 класу

1 курс

2 курс

3 курс

Фармація (молодший спеціаліст, заочна форма)

1 курс

2 курс

3 курс