25 квітня

Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Підготовка інформації

obnovlyat-saytЗвертаємо увагу всіх, хто читає ці рядки: проводиться не «зміна дизайну сайту» університету, а повна його реорганізація.

Реорганізація сайту проводиться не тому, що університету нікуди дівати гроші, і не тому, що співробітникам сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення і разом з ними прес-секретарю стало нудно. Необхідність реорганізації зумовлена насамперед тим, що в рамках існуючого дизайну та програмного забезпечення ми були позбавлені можливості для повноцінного та сучасного наповнення сайту інформацією, для реалізації цілої низки нових проектів.

Наповнення інформацією і нові проекти - це не примха співробітників та студентів університету, це задоволення потреб відвідувачів сайту, тобто Вас.

Ми не чекаємо від вас подяк. Ми всього лише сподіваємося, що автори гнівних листів і володарі втомлених очей перейдуть від обурених криків до доброзичливої і конструктивної критики.

Ми продовжуємо працювати. Ми прагнемо максимально задовольнити ваші прохання. Будь ласка, пишіть, що не так, що не подобається, що хочеться змінити, що додати. Ми працюємо!
Потерпіть!

Для контактів - webmaster@bsmu.edu.ua

З повагою,
Команда сайтобудівельників БДМУ

P.S.
Попередня версія сайту університету - old.bsmu.edu.ua
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.