Випуск БДМУ 2014

УРОЧИСТОСТІ. 24 червня о 12.00 год. у Літньому театрі Центрального парку культури й відпочинку ім. Т.Шевченка відбулося урочистосте засідання Вченої ради з нагоди випуску медичних та фармацевтичних спеціалістів Буковинського державного медичного університету.

Студенти, викладачі, батьки та гості вшанували хвилиною мовчання пам’ять військовослужбовців, які загинули на Сході України.

В урочистостях взяли участь: Рибак Іван Петрович – перший заступник голови Чернівецької ОДА, Андрієць Оксана Анатоліївна  – директор Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації, Палійчук Оксана Михайлівна – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Бабух Тарас Васильович – голова Першотравневої районної ради м. Чернівці, Бурега Юрій Іванович – голова Садгірської районної ради, Романишин Андрій Анатолійович – голова Шевченківської районної ради м. Чернівці, Незборецький Ігор Володимирович – начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, Кулик Олександр Федорович – директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Єфтемій Ілля Сергійович – директор Новоселицького коледжу БДМУ, Зегрюк Микола Ємануїлович – директор міського ліцею №3 медичного профілю, Гопко Наталія Василівна – головний лікар Чернівецької обласної санітарно-епідеміологічної станції.

З привітальним словом до випускників БДМУ звернувся ректор університету,  Бойчук Тарас Миколайович, який побажав їм бути вірними клятві Лікаря та досягнути успіху у професійній діяльності.

Апогеєм урочистостей стало прийняття клятви Лікаря та Флоренс Найтінгейл (медичної сестри), що засвідчило приналежність випускників до медичної спільноти України та їхню готовність гідно виконувати свою роботу.

Зі словами привітання виступили: Андрієць Оксана Анатоліївна, Палійчук Оксана Михайлівна, Борець Микола Ярославович, Паскар Олександр Євгенович.

Грамотою Чернівецької обласної ради нагороджений з нагоди випуску професор кафедри патоморфології Олійник Ігор Юрійович.

Заступник голови Чернівецької ОДА Рибак Іван Петрович та ректор Бойчук Тарас Миколайович вручили кращим випускникам дипломи з відзнакою, а також рекомендації для працевлаштування лікарям-інтернам.

Зі словами привітання виступив голова Державної екзаменаційної комісії професор Федів Олександр Іванович.

Свої слова подяки професорсько-викладацькому складу від імені батьків випускників висловив Соколов Вадим Юрійович – доцент, заступник головного лікаря з контролю, якості, діагностики та лікування Чернівецької обласної лікарні.

Випускники 2014 року висловили вдячність викладачам, ректорату, деканатам факультетів за міцні знання та щире серце, і передали естафету випускникам 2015 року.

Цьогоріч почесне звання випускника БДМУ отримав 751 студент. Усього ж у навчальному закладі навчаються 4665 студентів за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медична психологія», «Стоматологія», «Клінічна фармація», «Фармація», «Сестринська справа», «Лабораторна діагностика». Післядипломна підготовка лікарів здійснюється в інтернатурі, магістратурі, аспірантурі, докторантурі та клінічній ординатурі.