• Українська
  • English

Медичний консультативний центр

Медичний консультативний центр Буковинського державного медичного університету

Запис на консультацію

Медичний консультативний центр Буковинського державного медичного університету (МКЦ БДМУ) створений із врахуванням Національної стратегії реформування системи охорони здоров’я України в частині інформатизації охорони здоров’я, створення реєстрів лікарів та пацієнтів.

МКЦ БДМУ активно і плідно співпрацює з МІС HELSI 

МКЦ БДМУ – це сучасна, зручна та надійна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів.Helsi надійно захищає дані пацієнтів. Всі дані зберігаються у дата-центрі, який отримав сертифікат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) від Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

МКЦ БДМУ покликаний надавати медичну допомогу на висококваліфікованому рівні фахівцями, які застосовують сучасні методи діагностики і лікування, використовують останні здобутки науки у практичній діяльності.

МКЦ БДМУ – команда професіоналів, які слідують викликам часу надаючи сучасну, якісну медичну допомогу.

За допомогою цього сервісу у Вас є можливість записатись до наших спеціалістів для діагностики, консультації та лікування.

У нас працюють провідні науковці нашої держави. Серед них заслужені лікарі України, професори, доценти, кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії. які мають багатий досвід клінічної роботи, як у вітчизняних клініках, так і у закордонних.

 МКЦ БДМУ (HELSI) ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ:

– Можливість легко знайти та обрати свого лікаря;

– Швидкий запис на прийом on-line себе та членів своєї родини;

– Доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК);

– Миттєві результати аналізів та діагностики в кабінеті пацієнта;

– Доступ до призначень лікаря та плану лікування.

Інформаційні технології роблять медицину доступнішою. МКЦ БДМУ надає абсолютний on-line доступ всім громадянам України до реєстру професорського складу нашого медичного університету. Ознайомившись із профілем лікаря, громадяни України можуть за допомогою Інтернету записатись на до нього на прийом. Водночас дана інформаційна система орієнтована на допомогу не тільки пацієнтам, а й лікарям. Це велика база медичної документації. Сюди заведена класифікація медичних препаратів та міжнародна класифікація хвороб.

МКЦ БДМУ активно використовує телемедицину.  “Лікар консультує онлайн незалежно від регіону” означає, що прийом з лікарем відбудеться онлайн незалежно від вашого місцезнаходження на момент прийомуЦе дає можливість записатись на онлайн прийом до лікарів по всій території України та за її межами.

МКЦ БДМУ дає можливість пацієнтам зробити запис на прийом та відвідати консультанта в зручний час.

Сервіс on-line запису відображає розклад роботи спеціалістів. Якщо ж у необхідного Вам лікаря немає доступних дат та слотів часу для запису, це означає, що лікар в цей день відсутній на робочому місці за певних обставин (конференції, відрядження, курси, відпустка, тощо). Спробуйте, будь ласка, обрати інший день для запису на прийом або іншого лікаря.

Сервіс не зберігає та не обробляє персональну конфіденційну інформацію пацієнта, така інформація вже є в наявності в електронній реєстратурі, сервіс лише виконує ідентифікацію користувача.

З технічної сторони, усі з’єднання між клієнтом та сервером зашифровані за допомогою сучасного протоколу HTTPS, який забезпечує надійний шифрований зв’язок, та захист від несанкціонованих підміни та зчитування даних. МИ ГАРАНТУЄМО безпеку та захист всіх даних.

На даний час в Медичному консультаційному центрі БДМУ спільно із Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА створені високоспеціалізовані центри (https://www.bsmu.edu.ua/meditsina/):

На даний час в МКЦ БДМУ працюють 262 консультанти.

Запрошуємо відвідати нашу сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/mccBSMU/).

Актуальні новини

Благодійна акція «Допомагаємо ЗСУ»

Шановні студенти, викладачі, співробітники Буковинського державного медичного університету продовжуємо збір макулатури! З 19 березня по 1 квітня вкотре проводимо збір макулатури у рамках акції «Допомагаємо […]

Позначки

Науковці кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології презентували монографії.

На кафедрі клінічної імунології, алергології та ендокринології 28 листопада 2023 р. проведені презентації монографій завідувачки кафедри, професора Пашковської Н. В. та асистента кафедри Царик І. […]

Шановні колеги

Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє» (в online форматі), яка відбудеться 19 лютого 2021 року м. […]

Позначки

Найближчі події

Графік видачі підручників студентам на 2023/24 н.р.

Шановні студенти! Для отримання підручників необхідно мати читацький квиток. Увага! Навчальна література видається тільки за рознарядкою та у присутності старост груп, які повинні мати при […]

Позначки

День науки в БДМУ

В рамках Дня науки в Україні для студентів I курсу 8 гр., ІІ курсу 8 гр. Медичного факультету № 2 відбулася інформаційна година «Запобігання академічному […]

У БДМУ відновлюється освітній процес з 14 березня

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», «Положення про організацію освітнього процесу у БДМУ», на виконання наказу МОН України від 07.03.2022 № 2345 та рішення […]