• Українська
  • English

Медичний консультативний центр

Медичний консультативний центр Буковинського державного медичного університету

+38(0372) 900-103

https://mcc.bsmu.edu.ua/

Медичний консультативний центр Буковинського державного медичного університету (МКЦ БДМУ) розроблений із врахуванням Національної стратегії реформування системи охорони здоров’я України на період 2015-2020 років в частині інформатизації охорони здоров’я, створення реєстрів лікарів та пацієнтів.

МКЦ БДМУ – це якісно новий рівень доступу до висококвалифікованої медичної допомоги для жителів Буковини та інших областей.

МКЦ БДМУ покликаний надавати медичну допомогу на висококваліфікованому рівні фахівцями, які застосовують сучасні методи діагностики і лікування, використовують останні здобутки науки у практичній діяльності.

МКЦ БДМУ – команда професіоналів, які слідують викликам часу надаючи сучасну, якісну медичну допомогу. За допомогою цього сервісу у Вас є можливість записатись до наших спеціалістів для діагностики, консультації та лікування.

Відтепер мешканці Буковини і не тільки, зможуть записатись на прийом до лікаря чи отримати консультативну інформацію на якісно новому та сучасному рівні. Така система запрацює вперше на регіональному рівні.

У нас працюють провідні науковці нашої держави. Серед них заслужені лікарі України, професори, доценти, кандидати медичних наук, лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії. які мають багатий досвід клінічної роботи, як у вітчизняних клініках, так і у закордонних.

Нова медична інформаційна система дозволить уникнути великої черги пацієнтів під кабінетами. Так вважають її розробники – співробітники БДМУ. Лише декілька «кліків» мишкою – суттєва економія часу. У консультативному центрі створено реєстр фахівців вишу, і ознайомившись з профілем лікаря, пацієнти зможуть через інтернет записатися до нього на прийом.

Перевагою ІС «Медичний консультативний центр БДМУ» є те, що під час першого прийому створюється персональний електронний кабінет пацієнта. Висновок та рекомендації консультант може роздрукувати безпосередньо з системи. Записи в інформаційній системі лікарі центру роблять в своєму електронному кабінеті. Доступ до власного електронного кабінету має лише пацієнт.

Інформаційні технології роблять медицину доступнішою. МКЦ БДМУ відкриває абсолютний on-line доступ всім громадянам України до реєстру професорського складу нашого медичного університету. Ознайомившись із профілем лікаря, буковинці можуть за допомогою Інтернету записатись на до нього на прийом. Водночас дана інформаційна система орієнтована на допомогу не тільки пацієнтам, а й лікарям. Це велика база медичної документації. Сюди заведена класифікація медичних препаратів та міжнародна класифікація хвороб. Всіх лікарів, зареєстрованих на даній платформі, університет забезпечує матеріалами для підвищення кваліфікації. Відтак програма корисна й в плані надання дистанційних освітніх послуг,

МКЦ БДМУ дає можливість пацієнтам зробити запис на прийом та відвідати консультанта в зручний час.

  • Вибір лікаря пацієнти проводять самостійно.
  • найкращі спеціалісти Буковини на одному сайті
  • швидкий запис до будь-якого спеціаліста
  • вибір лікаря по необхідній спеціалізації
  • вибір лікаря згідно рейтингу та відгукам

Сервіс on-line запису відображає розклад роботи спеціалістів, який заповнюють особисто консультанти. Якщо ж у необхідного Вам лікаря немає доступних дат та слотів часу для запису, це означає що в медичному закладі не заповнили розклад прийом на ці дні по певним обставинам, це означає, що лікар в цей день відсутній на робочому місці за певних обставин (конференції, відрядження, курси, відпустка, тощо). Спробуйте, будь ласка, обрати інший день для запису на прийом або іншого лікаря.

При реєстрації пацієнта консультантом, пацієнт отримує SMS-повідомлення із кодом доступу до свого персонального кабінету.

Зазвичай SMS-повідомлення приходить протягом 10 хвилин. Довготривала затримка в доставці повідомлень або неможливість доставки може бути викликана відключеним телефоном, переповненим буфером повідомлень, пошкодженням SIM-карти.

Сервіс не зберігає та не обробляє персональну конфіденційну інформацію пацієнта, така інформація вже є в наявності в електронній реєстратурі, сервіс лише виконує ідентифікацію користувача.

З технічної сторони, усі з’єднання між клієнтом та сервером зашифровані за допомогою сучасного протоколу HTTPS, який забезпечує надійний шифрований зв’язок, та захист від несанкціонованих підміни та зчитування даних. МИ ГАРАНТУЄМО безпеку та захист всіх даних

На даний час в Медичному консультаційному центрі БДМУ спільно із Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА створені високоспеціалізовані центри (https://mcc.bsmu.edu.ua/centers ):

На даний час в МКЦ БДМУ працюють 228 консультантів.

Консультанти також проводять просвітницьку роботу. На сторінках наших консультантів можна ознайомитись із сучасними просвітницькими публікаціями із різних галузей медицини. (https://mcc.bsmu.edu.ua/articles), а також відвідати нашу сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/mccBSMU/ )/

Номер телефону: (0372) 90-01-03

Email: mcc@bsmu.edu.ua

Актуальні новини

Підготовка до КРОК-2

Сьогодні за ініціативи Студентської ради БДМУ стартує лекторій для студентів 6 курсу щодо підготовки до КРОКу-2. Лекторій розпочинається циклом «Кардіологія». Студенти матимуть змогу заслухати лекцію […]

Революція Гідності та роль студентів у русі громадської непокори

27 листопада на кафедрі психології та філософії проведено відкриту лекцію з філософії (доц. Зорій Н.І.) для студентів І курсу медичного факультету № 2 в контексті […]

Студенти БДМУ провели акцію для школярів «Курити – це не модно!»

Вже стало доброю традицією впродовж трьох років напередодні Міжнародного дня відмови від куріння, який щороку відзначається у третій четвер листопада, організовувати студентів кураторської групи і […]

Найближчі події

У БДМУ запалили свічу пам’яті загиблим на Майдані

У день шостої річниці Революції Гідності на кафедрі суспільних наук та українознавства було проведено низку заходів: круглі столи, тематичні бесіди та вечори-реквієм зі студентами медичних […]

Позначки

День Гідності та Свободи в бібліотеці БДМУ

20 листопада в читальному залі бібліотеки БДМУ відбулася година пам’яті – «Герої завжди поміж нас». За три місяці (21 листопада 2013 р. – 22 лютого […]

Позначки

День Гідності та Свободи

21 листопада в Чернівцях відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи, в яких взяли участь викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету.