• Українська
  • English

Актуальні програми

Можливість читання спільних віртуальних лекцій у 4 закордонних ЗВО-партнерах.

Шановні колеги!
Відділом міжнародних зв’язків досягнуто домовленостей про реалізацію академічної
мобільності  в дистанційному форматі, читання спільних лекцій та
проведення майстер класів з наступними закордонними установами:

– Університет Медицини та Фармації міста Крайова (Румунія);
– НАО “Медичний університет міста Семей” (Республіка Казахстан);
– Литовським університетом наук про здоров’я у м. Каунас (Литва);
– Самаркандський державний медичний інститут (Узбекистан).

Зверніть, будь ласка, на особливості кожної співпраці:
1). Університет Медицини та Фармації міста Крайова (Румунія).
До участі запрошуються тільки професори для читання лекцій англійською мовою, кількість лекцій необмежена. Також можна послухати лекцію/лекції Ваших закордонних колег.

2). НАО “Медичний університет міста Семей” (Республіка Казахстан).
До участі запрошуються викладачі для читання лекцій англійською/російською мовою, обов’язкова кількість лекцій 5 (за вимогою закордонних колег). Також можна послухати лекцію/лекції Ваших закордонних колег.

3). Литовський університет наук про здоров’я у м. Каунас (Литва).
До участі запрошуються викладачі для читання лекцій англійською мовою, кількість лекцій необмежена. Також можна послухати лекцію/лекції Ваших закордонних колег.

4). Самаркандський державний медичний інститут (Узбекистан).
До участі запрошуються викладачі для читання лекцій англійською/російською мовою, кількість лекцій необмежена. Також можна послухати лекцію/лекції Ваших закордонних колег.

Один викладач може та має право брати участь у всіх програмах, також декілька викладачів з однієї кафедри можуть брати як в різних, так і в одній і тій самій програмі участь. Головне – відповідати вимогам програми, бажання та професіоналізм.

Для участі необхідно написати листа на офіційну пошту відділу міжнародних зв’язків (inter@bsmu.edu.ua) з темою “Читання спільних лекцій з __________ (тут потрібно вказати назву університету/університетів, в якому Ви б хотіли прочитати лекцію/лекції)”,  вказавши ПІБ, науковий ступінь, кафедру, контактний номер телефону та електронну поштову адресу українською, англійською (прізвище та ім’я обов’язково вказати як у закордонному паспорті) та російською мовами. Також вказуєте мову, якою Ви будете читати лекції – українська або англійська.

Як це працює?
Ви надсилаєте на пошту відділу міжнародних зв’язків листа з Вашими контактними даними, у темі вказуєте назву університету чи університетів та мову викладання і очікуєте від відділу міжнародних зв’язків  листа з  контактними даними Ваших закордонних колег відповідно до Вашої кафедри. Після отримання Ви можете напряму зв’язатися з Вашими колегами для обговорення тем лекцій, дати та технічних питань.
У випадку якщо Вам потрібна консультація, Ви можете контактувати з начальником відділу Гайдей Мар’яною Ігорівною, надіславши листа на пошту з Вашими запитаннями.

Дані позиції будуть враховані під час рейтингового оцінювання діяльності
співробітників кафедр, бали нараховуватимуться відповідно до кількості лекцій.

З повагою,
Проф. Грицюк М.І.
проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків

Можливість отримання стипендії на навчання в Литві для студентів

Відділ міжнародних зв’язків повідомляє  про можливість отримати стипендію на 1-2 семестри на  навчання в у Литовських  університетах (наш ЗВО-партнер – Литовський університет наук про здоров’я (м. Каунас, Литва)

Детальна інформація https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies/

Кандидати повинні надати копії  нижчезазначених документів через систему електронних заявок:

  1. Заповнену форму заявки (через систему онлайн-заявки);
  2. Угода про навчання (повинна бути повністю заповнена та підписана трьома сторонами: кандидатом, відповідальними особами в установах, що відправляють та приймають). Шаблонна форма та рекомендації щодо заповнення угодирозміщені за посиланнями.
  3. Один рекомендаційний лист, заповнений та підписаний професором чи іншим викладачем, який надається через систему онлайн-заявок або додається до форми заявки як додаток за допомогою цієї форми-шаблону (посилання на сайті) .
  4. Сертифікат володіння англійською або литовською мовою. TOEFL, IELTS, CPE або інші загальновизнані іспити на володіння англійською мовою є прийнятними.

Кінцевий термін подання заявки – 16 квітня

З повагою, відділ міжнародних зв’язків

Актуальні програми

University of Santiago de Compostella (USC)

The Call for applications for Erasmus+ International Credit Mobility [KA107] with USC, in accordance with our signed Inter-Institutional Agreement for the 2019-2022 project is opened.

USC website – includes Guidance, instructions for staff on how to use the application tool, and model student and staff agreements:

  1. INCOMING E+ICM[KA107] STUDENTS
  2. INCOMING E+ICM[KA107] TEACHING STAFF

Link to the application tool (only for Teaching Staff candidates):  http://www.usc.es/ka107/admin/

Please read the attached USC Erasmus+ ICM_Partner Coordination Manual and their Annexes:

PhD Students Nominations: the deadline to nominate our PhD students who want to study at USC is until end of vacancies, maximum 1st October 2020.

In order to avoid misunderstandings, please pay attention that applicants should not start with the procedures to come to USC until they receive the Acceptance Letter from USC.

 

 

University of Foggia

We’re pleased to inform you that the exchange program for students for the 1st semester/fall 2020/2021 is opened and University of Foggia waits for nominated students  from BSMU.

First of all, we ask all interested students in this program to send their CV on e-mail: inter@bsmu.edu.ua until the end of March.

The department of international relations will inform students with the results after.

 

 

University of Medicine and Pharmacy in Craiova (UMF)

The Call for applications for Erasmus+ International Credit Mobility [KA107] with UMF, in accordance with our signed Inter-Institutional Agreement for the 2019-2021 project is opened.

The project duration is from August 2019 till July 2021.

From BSMU to UMF there are the following mobilities:

  • 1 teaching mobility (STA) with a duration 8 days/mobility (out of which 6 days are for teaching activities and 2 days for transport). The grant allocated for teaching mobility is of 1300 euro/person/8 days mobility;
  • 1 training mobility (STT) with a duration 8 days/mobility (out of which 6 days are for training activities and 2 days for transport). The grant allocated for training mobility is of 1300 euro/person/8 days mobility.

At the moment, there is possibility for the 1st semester of the next academic year 2020/2021 (From October 1st to December 18th, 2020).

 

 

 

Актуальні новини

В БДМУ відзначили День науки в Україні

12 квітня в рамках заходів до Дня науки в Україні для студентів Буковинського державного медичного університету,  спеціальності «Медична психологія», співробітники бібліотеки у співпраці з в.о. […]

Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики!

  З нагоди Міжнародного дня фахівця з лабораторної діагностики, який відзначається 15 квітня, студенти І–IV курсів медичного факультету №4 спеціальності « Технології медичної діагностики та […]

В БДМУ продовжує роботу науково-практична конференція

Сьогодні учасники форуму «Актуальні проблеми коморбідності у клініці внутрішньої медицини» візьмуть участь у двох пленарних засіданнях та прослухають спікерів – провідних науковців з Чернівців, Тернополя, […]