• Українська
  • English

Навчально-наукова лабораторія

Проблемна науково-дослідна лабораторія створена за наказом ректора БДМУ №14-0 від 26.12.2016р. (зміна назви на «Навчально-наукова лабораторія» від 26.12.2017).

Лабораторія володіє свідоцтвом про підтвердження технічної компетентності з правом на проведення імунологічних та біохімічних досліджень та відповідає критеріям атестації й атестована на право проведення вимірювань у сфері законодавчо регульованої метрології.

Персонал лабораторії складається із висококваліфікованих лікарів та наукових співробітників, оснащена сучасними автоматичними аналізаторами, які підтвердили свою високу точність та безумовну якість проведення вимірювань в багатьох діагностичних лабораторіях світу.

Адреса – Чорноморська, 15А , 17А

Лабораторія має право проводити: загальноклінічні, біохімічні, цитологічні, алергологічні, онкологічні, гормональні, генетичні – ПЛР-діагностика, імуногістохімічні дослідження.

Навчально-наукова лабораторія
07
Навчально-наукова лабораторія
06
Навчально-наукова лабораторія
05
Навчально-наукова лабораторія
04
Навчально-наукова лабораторія
03
Навчально-наукова лабораторія
02
Навчально-наукова лабораторія
01

Персонал лабораторії:

Навчук Ігор Васильович – В.о. завідувача навчально-наукової лабораторії., доцент лікар – анастезіолог

Вакула Оксана Василівна – провідний фахівець, лікар – лаборант, клініцист

Данилюк Марина Дмитрівна – провідний фахівець, лікар – лаборант гістолог, генетик

Манільчук Марина Володимирівна – провідний фахівець, інженер-лаборант, генетик

Мельник Ірина Вікторівна – провідний фахівець, інженер-лаборант, біохімік

Гасюк Лідія Степанівна – лаборант

Контакти

Навчук Ігор Васильович – В.о. завідувача навчально-наукової лабораторії., доцент лікар – 0502708386

Вакула Оксана Василівна – провідний фахівець, лікар – лаборант, клініцист – 0505913440

Данилюк Марина Дмитрівна – провідний фахівець, лікар – лаборант, гістолог, генетик

Манільчук Марина Володимирівна – провідний фахівець, інженер-лаборант  генетик – 0973585736

Мельник Ірина Вікторівна – провідний фахівець, інженер-лаборант  біохімік – 0964091406

Гасюк Лідія Степанівна – лаборант – 0502710354

 

Обладнання

Accent 200

Навчально-наукова лабораторія

Maglumi 1000

Навчально-наукова лабораторія

Автоматичний аналізатор електролітник SINO 005

 

Abacus 3CT (DIATRON MI PLC, Угорщина) являє собою повністю автоматизований високоякісний гематологічний аналізатор для in vitro діагностики в клінічних лабораторіях. Він забезпечує точне і достовірне 3-складове диференціальне вимірювання WBC з використанням технології вимірювання імпедансу.

Аналізотор Abacus 3CT використовує метод імпедансу для вимірювання концентрації лейкоцитів (WBC), еритроцитів (RBC) і тромбоцитів (PLT). Вимірювання вмісту червоних кров’яних клітин гемоглобіну (HGB) здійснюється за допомогою фотометричної вимірювальної техніки. 3-складова лейкоцитарна диференціація (LIM%? MID%, GRA%) здійснюється за допомогою диференціального лізуючого реагенту. Для контролю якості використовуються контрольні матеріали іноземного виробництва.

Навчально-наукова лабораторія

4-канальний напівавтоматичний коагулометр Diagon Coag4D (Diagon Ltd, Угорщина) – це прилад in vitro діагностики для використання в клінічних лабораторіях персоналом, що має кваліфікацію для лабораторної діагностики. Аналізатор Coag4D застосовується для визначення наступних параметрів:

Тести на згортання:

Скринінгові тести – протромбіновий час (ПТ), активований частковий тромбоплстиновий час (АЧТЧ), фібриноген, тромбопластиновий час (ТЧ);
Фактори – (II, V, VII, X, VIII, IX, XI, XII);
Хромогенні – (АТІІ, протеїн С, плазміноген);
Турбідіметричний тест
Д-Димер

Для контролю якості використовуються контрольні матеріали іноземного виробництва.

 

Сечовий аналізатор URITEX 300 (Cormay, Польща) – це відбивальний фотометр. Смужка освітлена білим світлом, а відбите світло від смуги виявляється датчиком. Сигнали RGB у цифровому форматі, і це зображення із цифрами інтерпретується процесором. Саморегульований аналізатор зображень SW розташовує смужку та доріжки, і на основі цих кольорів визначається значення параметрів. Тест-смужки сечі спрощують лабораторну діагностику.

Навчально-наукова лабораторія

Автомат для гістологічної обробки тканин карусельного типу STP-120 пропонує ряд можливостей програмування для фіксації, дегідратації, ущільнення гістологічних фрагментів за допомогою реактивів та парафіну. Система управління дозволяє запрограмувати до 10 різних процесів.

Навчально-наукова лабораторія

Модуль для заливки HistoStar, Thermo – прилад являє собою систему для заливки зразків тканин в лабораторних умовах. Станція заливки містить відсік для зберігання базових форм, резервуар для парафіну, ємність для зберігання тканин та спеціальний прилад для розливання парафіну.

Навчально-наукова лабораторія

Мікротом ротаційний HM 325 – високоефективний прилад, який використовується для виготовлення парафінових зрізів. Система складається із спеціального тримача одноразових лез з вбудованою передавальною доріжкою та водяною банею

Навчально-наукова лабораторія

PT Module прилад для проведення високотемпературної обробки препаратів, для демаскування та депарафінізації антигенів. Режим для нагріву підтримує температуру розчину від 30о до 95о, запобігає закіпанню розчину в резервуарах.

Навчально-наукова лабораторія

Актуальні новини

Студенти-стоматологи провели урок здоров’я у ДНЗ №17

21 жовтня студенти 5 групи 3 курсу стоматологічного факультету БДМУ разом із доцентом кафедри стоматології дитячого віку Тетяною Кіцак відвідали вихованців Спеціалізованого дошкільного навчального закладу […]

Фахівець БДМУ взяв участь у Міжнародному конгресі в Іспанії

На запрошення BTI Biotechnology Institute (Іспанія) асистент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії БДМУ, доктор філософії Анатолій ОШУРКО взяв участь у науково-практичному міжнародному конгресі з […]

Співчуття…

Від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, студентства БДМУ висловлюємо щирі співчуття Василю Павловичу Пішаку, ректору університету (1993-2010рр) з приводу непоправної втрати – смерті дружини Марії Миколаївни.