• Українська
  • English

Навчально-наукова лабораторія

Проблемна науково-дослідна лабораторія створена за наказом ректора БДМУ №14-0 від 26.12.2016р. (зміна назви на «Навчально-наукова лабораторія» від 26.12.2017).

Лабораторія володіє свідоцтвом про підтвердження технічної компетентності з правом на проведення імунологічних та біохімічних досліджень та відповідає критеріям атестації й атестована на право проведення вимірювань у сфері законодавчо регульованої метрології.

Персонал лабораторії складається із висококваліфікованих лікарів та наукових співробітників, оснащена сучасними автоматичними аналізаторами, які підтвердили свою високу точність та безумовну якість проведення вимірювань в багатьох діагностичних лабораторіях світу.

Актуальні новини

Викладач БДМУ презентувала виставку вишиваних робіт

15 листопада в Чернівецькому художньому музеї відбулося відкриття авторської виставки двох мисткинь Олени Ясінської, доцента кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата БДМУ та Наталії Боднар, вчителя […]

Співробітники і студенти БДМУ мають можливість користуватися авторитетними світовими інформаційними online-ресурсами

Університет має ліцензійні доступи до зарубіжних баз даних наукової інформації.

Традиції святкування Різдва в Україні

Різдво – одне з найвеличніших християнських свят. У цей світлий день вірян наповнює особлива духовна радість від народження спасителя – Ісуса Христа. Свято Різдва символізує […]

УВАГА!

Змінено банківські реквізити Університету