• Українська
  • English

Навчально-наукова лабораторія

Проблемна науково-дослідна лабораторія створена за наказом ректора БДМУ №14-0 від 26.12.2016р. (зміна назви на «Навчально-наукова лабораторія» від 26.12.2017).

Лабораторія володіє свідоцтвом про підтвердження технічної компетентності з правом на проведення імунологічних та біохімічних досліджень та відповідає критеріям атестації й атестована на право проведення вимірювань у сфері законодавчо регульованої метрології.

Персонал лабораторії складається із висококваліфікованих лікарів та наукових співробітників, оснащена сучасними автоматичними аналізаторами, які підтвердили свою високу точність та безумовну якість проведення вимірювань в багатьох діагностичних лабораторіях світу.

Актуальні новини

Проблеми ВІЛ/СНІДу на Буковині

Кожен сотий громадянин України у віці від 15 до 49 років інфікований ВІЛ, що є одним із найвищих показників серед країн європейського регіону. Епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу […]

Про минуле і сьогодення української армії говорили у бібліотеці БДМУ

До Дня збройних сил України 6 грудня, в бібліотеці БДМУ відбулася інформаційна година «Минуле і сьогодення української армії».

6 грудня – День Збройних сил України

Шановні захисники України! Від імені співробітників та студентів Буковинського державного медичного університету вітаємо Вас зі святом. Щиросердно дякуємо Вам за відданість Україні, за Вашу мужність […]