• Українська
  • English

НЛЦ "Університетська клініка"

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

  1. Контактна інформація:
  • м.Чернівці , вул. Руська 87;

Загальна інформація про структурний підрозділ

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

На базі Буковинського державного медичного університету в 2012 році створено навчально-лікувальний центр «Університетська клініка» керівництво яким здійснює директор – к.мед.н  Максимів Олег Олегович.

Постановою КМУ від 14 грудня 2016 р.  центр внесено до переліку закладів охорони здоров’я України з правом надання платних послуг населенню. «Університетська клініка» є навчально-науково-лікувальним підрозділом Буковинського державного медичного університету і створена на базі кафедр терапевтичної та ортопедичної стоматології.

Основними завданнями клініки є: проведення лікувально-діагностичного процесу; забезпечення навчального процесу з використанням нових форм і методів навчання, досягнень медичної науки і практики охорони здоров’я; навчання студентів стоматологічного факультету, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, підготовка магістрів медицини, післядипломної підготовки; перепідготовка та підвищення кваліфікації медичних кадрів; надання платної стоматологічної допомоги населенню; проведення наукових досліджень, розробка ефективних методів діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хворих; експертна оцінка результатів наукових досліджень; апробація і впровадження нових методів діагностики, лікування і реабілітації хворих; апробація медичних інструментів, апаратури, лікарських засобів, організація та проведення наукових семінарів, клінічних, науково-методичних конференцій, експертних комісій, консиліумів, медичних рад тощо.

клініка3
клініка4
клініка1
клініка2

За період функціонування клініки проліковано понад 6000 пацієнтів.

В центрі проходять літню та зимову виробничу практику студенти, навчаються лікарі – інтерни та функціонує науковий гурток. Молоді спеціалісти мають змогу відпрацьовувати та удосконалювати практичні навички на фантомах, лікувати один одного та асистувати під час прийому  пацієнтів. Вони  беруть активну участь у науково-практичних конференціях не тільки в університеті,  а й поза його межами.

Навчально-лікувальний центр обладнаний рентген кабінетом, зуботехнічною лабораторією, стерилізаційною та клінічними залами,  які оснащені новітнім обладнанням та матеріалами.

Минулого року в центрі успішно пройшли літню та зимову виробничу практику понад 50  студентів третього, четвертого та п’ятого курсів вузу, навчаються лікарі – інтерни (13 – першого року навчання, та 11 – другого року).

 

Керівник центру:

  • Максимів Олег Олегович;
  • Директор;
  • +380677575480;
  • maksymivoleg@ukr.net

Актуальні новини

Проблеми ВІЛ/СНІДу на Буковині

Кожен сотий громадянин України у віці від 15 до 49 років інфікований ВІЛ, що є одним із найвищих показників серед країн європейського регіону. Епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу […]

Про минуле і сьогодення української армії говорили у бібліотеці БДМУ

До Дня збройних сил України 6 грудня, в бібліотеці БДМУ відбулася інформаційна година «Минуле і сьогодення української армії».

6 грудня – День Збройних сил України

Шановні захисники України! Від імені співробітників та студентів Буковинського державного медичного університету вітаємо Вас зі святом. Щиросердно дякуємо Вам за відданість Україні, за Вашу мужність […]