• Українська
  • English

НЛЦ "Університетська клініка"

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

  1. Контактна інформація:
  • м.Чернівці , вул. Руська 87;
  • контактний телефон: +380 50 282 63 07

Загальна інформація про структурний підрозділ

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

На базі Буковинського державного медичного університету в 2012 році створено навчально-лікувальний центр «Університетська клініка» керівництво яким здійснює директор – к.мед.н, асистент кафедри ортопедичної стоматології, лікар вищої категорії за спеціальністю ортопедична стоматологія   Максимів Олег Олегович.

Постановою КМУ від 14 грудня 2016 р.  центр внесено до переліку закладів охорони здоров’я України з правом надання платних послуг населенню. НЛЦ  «Університетська клініка» є навчально-лікувальним підрозділом Буковинського державного медичного університету, керується положенням  Про навчально-лікувальний центр «Університетська клініка», має ліцензію МОЗ України, прейскурант на надання платних послуг населенню та  внесена до переліку закладів охорони здоров’я України.

З 2016 року по 2019 навчально-лікувальний центр  «Університетська клініка» розміщувався за адресою вул. М.Вовчка,2. З червня 2019 року «Університетська клініка» збільшила свої площі й зараз знаходиться на вул. Руська 87.

У зв’язку з цим, на базі НЛЦ «Університетська клініка» було створено адміністративний відділ та стоматологічне відділеня.

У стоматологічному відділенні НЛЦ «Університетська клініка» працюють: лікар-стоматолог-хірург, лікар-ортопед, лікар-терапевт, лікар-ортодонт та медична сестра та консультують професорсько-викладацький склад кафедр ортопедичної та терапевтичної стоматології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Основними завданнями клініки є: проведення лікувально-діагностичного процесу; забезпечення навчального процесу з використанням нових форм і методів навчання, досягнень медичної науки і практики охорони здоров’я; навчання студентів стоматологічного факультету, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, підготовка магістрів медицини, післядипломної підготовки; перепідготовка та підвищення кваліфікації медичних кадрів; надання платної стоматологічної допомоги населенню; проведення наукових досліджень, розробка ефективних методів діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хворих; експертна оцінка результатів наукових досліджень; апробація і впровадження нових методів діагностики, лікування і реабілітації хворих; апробація медичних інструментів, апаратури, лікарських засобів, організація та проведення наукових семінарів, клінічних, науково-методичних конференцій, експертних комісій, консиліумів, медичних рад тощо.

 

 

клініка3
клініка4
клініка1
клініка2
Universytet.klinika-1
Universytet.klinika-2
Universytet.klinika-3
Universytet.klinika-4
Universytet.klinika-5
Universytet.klinika-6
Universytet.klinika-7
Universytet.klinika-8
Universytet.klinika-9
Universytet.klinika-10
Universytet.klinika-11
Universytet.klinika-12
Universytet.klinika-13
Universytet.klinika-14
Universytet.klinika-15
Universytet.klinika-16

За період функціонування клініки проліковано понад 7000 пацієнтів.

В центрі проходять літню та зимову виробничу практику студенти, навчаються лікарі – інтерни та функціонує науковий гурток. Молоді спеціалісти мають змогу відпрацьовувати та удосконалювати практичні навички на фантомах, лікувати один одного та асистувати під час прийому  пацієнтів. Вони  беруть активну участь у науково-практичних конференціях не тільки в університеті,  а й поза його межами.

Навчально-лікувальний центр обладнаний рентген кабінетом, зуботехнічною лабораторією, стерилізаційною та клінічними залами,  які оснащені новітнім обладнанням та матеріалами

 

 

Керівник центру:

  • Максимів Олег Олегович;
  • Директор;
  • +380677575480;
  • maksymivoleg@ukr.net

Актуальні новини

Школа лікування серцевої недостатності на Буковині

19 лютого відбулася науково-практична школа «Сучасне лікування серцевої недостатності».

“Ангели пам’яті” на Центральній площі Чернівців

Студенти Буковинського державного медичного університету долучилися до тихої акції “Ангели пам’яті” та вшанували Героїв Небесної Сотні.

До Дня спонтанного прояву доброти студенти БДМУ відвідали притулок

17 лютого студенти 4 курсу 18 групи, спеціальність «Лікувальна справа» (куратор – доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Безрук Т.О.) відвідали притулок для дітей […]