• Українська
  • English

НЛЦ "Університетська клініка"

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

  1. Контактна інформація:
  • м.Чернівці , вул. Руська 87;
  • контактний телефон: +380 50 282 63 07

Загальна інформація про структурний підрозділ

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

На базі Буковинського державного медичного університету в 2012 році створено навчально-лікувальний центр «Університетська клініка» керівництво яким здійснює директор – к.мед.н, асистент кафедри ортопедичної стоматології, лікар вищої категорії за спеціальністю ортопедична стоматологія   Максимів Олег Олегович.

Постановою КМУ від 14 грудня 2016 р.  центр внесено до переліку закладів охорони здоров’я України з правом надання платних послуг населенню. НЛЦ  «Університетська клініка» є навчально-лікувальним підрозділом Буковинського державного медичного університету, керується положенням  Про навчально-лікувальний центр «Університетська клініка», має ліцензію МОЗ України, прейскурант на надання платних послуг населенню та  внесена до переліку закладів охорони здоров’я України.

З 2016 року по 2019 навчально-лікувальний центр  «Університетська клініка» розміщувався за адресою вул. М.Вовчка,2. З червня 2019 року «Університетська клініка» збільшила свої площі й зараз знаходиться на вул. Руська 87.

У зв’язку з цим, на базі НЛЦ «Університетська клініка» було створено адміністративний відділ та стоматологічне відділеня.

У стоматологічному відділенні НЛЦ «Університетська клініка» працюють: лікар-стоматолог-хірург, лікар-ортопед, лікар-терапевт, лікар-ортодонт та медична сестра та консультують професорсько-викладацький склад кафедр ортопедичної та терапевтичної стоматології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Основними завданнями клініки є: проведення лікувально-діагностичного процесу; забезпечення навчального процесу з використанням нових форм і методів навчання, досягнень медичної науки і практики охорони здоров’я; навчання студентів стоматологічного факультету, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, підготовка магістрів медицини, післядипломної підготовки; перепідготовка та підвищення кваліфікації медичних кадрів; надання платної стоматологічної допомоги населенню; проведення наукових досліджень, розробка ефективних методів діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хворих; експертна оцінка результатів наукових досліджень; апробація і впровадження нових методів діагностики, лікування і реабілітації хворих; апробація медичних інструментів, апаратури, лікарських засобів, організація та проведення наукових семінарів, клінічних, науково-методичних конференцій, експертних комісій, консиліумів, медичних рад тощо.

 

 

клініка3
клініка4
клініка1
клініка2
Universytet.klinika-1
Universytet.klinika-2
Universytet.klinika-3
Universytet.klinika-4
Universytet.klinika-5
Universytet.klinika-6
Universytet.klinika-7
Universytet.klinika-8
Universytet.klinika-9
Universytet.klinika-10
Universytet.klinika-11
Universytet.klinika-12
Universytet.klinika-13
Universytet.klinika-14
Universytet.klinika-15
Universytet.klinika-16

За період функціонування клініки проліковано понад 7000 пацієнтів.

В центрі проходять літню та зимову виробничу практику студенти, навчаються лікарі – інтерни та функціонує науковий гурток. Молоді спеціалісти мають змогу відпрацьовувати та удосконалювати практичні навички на фантомах, лікувати один одного та асистувати під час прийому  пацієнтів. Вони  беруть активну участь у науково-практичних конференціях не тільки в університеті,  а й поза його межами.

Навчально-лікувальний центр обладнаний рентген кабінетом, зуботехнічною лабораторією, стерилізаційною та клінічними залами,  які оснащені новітнім обладнанням та матеріалами

 

 

Керівник центру:

  • Максимів Олег Олегович;
  • Директор;
  • +380677575480;
  • maksymivoleg@ukr.net

Актуальні новини

Студенти БДМУ відзначили День Соборності України.

З нагоди  Дня Соборності України  22 січня, студенти 1 групи 1-го курсу спеціальності “Технології медичної діагностики та лікування” разом з куратором  кафедри догляду за хворими […]

Day of the Republic of India

Every year the Day of the Republic of India is celebrated on January 26. This year the 72nd anniversary is celebrated since the Constitution of […]

Кураторські години з першокурсниками медичного факультету №3

Важливим завданням в процесі організації навчально-виховної діяльності в університеті є створення умов для особистісного зростання і всебічного розвитку здобувачів, розкриття і реалізація їх потенційних можливостей […]

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН