• Українська
  • English

НЛЦ "Університетська клініка"

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

  1. Контактна інформація:
  • м.Чернівці , вул. Руська 87;
  • контактний телефон: +380 50 282 63 07

Загальна інформація про структурний підрозділ

Навчально-лікувальний центр «Університетська клініка»

На базі Буковинського державного медичного університету в 2012 році створено навчально-лікувальний центр «Університетська клініка» керівництво яким здійснює директор – к.мед.н, асистент кафедри ортопедичної стоматології, лікар вищої категорії за спеціальністю ортопедична стоматологія   Максимів Олег Олегович.

Постановою КМУ від 14 грудня 2016 р.  центр внесено до переліку закладів охорони здоров’я України з правом надання платних послуг населенню. НЛЦ  «Університетська клініка» є навчально-лікувальним підрозділом Буковинського державного медичного університету, керується положенням  Про навчально-лікувальний центр «Університетська клініка», має ліцензію МОЗ України, прейскурант на надання платних послуг населенню та  внесена до переліку закладів охорони здоров’я України.

З 2016 року по 2019 навчально-лікувальний центр  «Університетська клініка» розміщувався за адресою вул. М.Вовчка,2. З червня 2019 року «Університетська клініка» збільшила свої площі й зараз знаходиться на вул. Руська 87.

У зв’язку з цим, на базі НЛЦ «Університетська клініка» було створено адміністративний відділ та стоматологічне відділеня.

У стоматологічному відділенні НЛЦ «Університетська клініка» працюють: лікар-стоматолог-хірург, лікар-ортопед, лікар-терапевт, лікар-ортодонт та медична сестра та консультують професорсько-викладацький склад кафедр ортопедичної та терапевтичної стоматології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Основними завданнями клініки є: проведення лікувально-діагностичного процесу; забезпечення навчального процесу з використанням нових форм і методів навчання, досягнень медичної науки і практики охорони здоров’я; навчання студентів стоматологічного факультету, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, підготовка магістрів медицини, післядипломної підготовки; перепідготовка та підвищення кваліфікації медичних кадрів; надання платної стоматологічної допомоги населенню; проведення наукових досліджень, розробка ефективних методів діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хворих; експертна оцінка результатів наукових досліджень; апробація і впровадження нових методів діагностики, лікування і реабілітації хворих; апробація медичних інструментів, апаратури, лікарських засобів, організація та проведення наукових семінарів, клінічних, науково-методичних конференцій, експертних комісій, консиліумів, медичних рад тощо.

 

 

клініка3
клініка4
клініка1
клініка2
Universytet.klinika-1
Universytet.klinika-2
Universytet.klinika-3
Universytet.klinika-4
Universytet.klinika-5
Universytet.klinika-6
Universytet.klinika-7
Universytet.klinika-8
Universytet.klinika-9
Universytet.klinika-10
Universytet.klinika-11
Universytet.klinika-12
Universytet.klinika-13
Universytet.klinika-14
Universytet.klinika-15
Universytet.klinika-16

За період функціонування клініки проліковано понад 7000 пацієнтів.

В центрі проходять літню та зимову виробничу практику студенти, навчаються лікарі – інтерни та функціонує науковий гурток. Молоді спеціалісти мають змогу відпрацьовувати та удосконалювати практичні навички на фантомах, лікувати один одного та асистувати під час прийому  пацієнтів. Вони  беруть активну участь у науково-практичних конференціях не тільки в університеті,  а й поза його межами.

Навчально-лікувальний центр обладнаний рентген кабінетом, зуботехнічною лабораторією, стерилізаційною та клінічними залами,  які оснащені новітнім обладнанням та матеріалами

 

 

Керівник центру:

  • Максимів Олег Олегович;
  • Директор;
  • +380677575480;
  • maksymivoleg@ukr.net

Актуальні новини

В БДМУ відзначили День науки в Україні

12 квітня в рамках заходів до Дня науки в Україні для студентів Буковинського державного медичного університету,  спеціальності «Медична психологія», співробітники бібліотеки у співпраці з в.о. […]

Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики!

  З нагоди Міжнародного дня фахівця з лабораторної діагностики, який відзначається 15 квітня, студенти І–IV курсів медичного факультету №4 спеціальності « Технології медичної діагностики та […]

В БДМУ продовжує роботу науково-практична конференція

Сьогодні учасники форуму «Актуальні проблеми коморбідності у клініці внутрішньої медицини» візьмуть участь у двох пленарних засіданнях та прослухають спікерів – провідних науковців з Чернівців, Тернополя, […]