• Українська
  • English

Коледж

Ex saepe accusata duo, vel ne summo option delenit.

Фаховий коледж є структурним підрозділом закладу вищої освіти «Буковинський державний медичний університет», на базі якого здійснюється підготовка молодших спеціалістів, фахових молодших бакалаврів за спеціальністю 223 «Медсестринство» (денна форма навчання), фахових молодших бакалаврів та молодших бакалаврів за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» (денна та заочна форми навчання) та молодших бакалаврів за спеціальністю 221 “Стоматологія” (зубний технік) на основі повної загальної середньої освіти.

 

Директор закладу фахової передвищої освіти фахового коледжу  – кандидат медичних наук, доцент  Грачова Тамара Іванівна

Адреса: м. Чернівці, площа Театральна, 2

Графік роботи
:
9-30-18-00 щоденно
вихідні дні: субота, неділя
13-00-14-00 обідня перерва

Дні прийому:
Директор – понеділок, середа, п’ятниця з 16-00-18-00
Заступник директора – щоденно з 16-00-18-00

ПЕРЕХІД НА САЙТ – http://college.bsmu.edu.ua

У червні 2001 року наказом по університету створений факультет бакалаврів та молодших медичних і фармацевтичних фахівців, а з серпня 2005 року (наказ №07-о) – медичний факультет № 4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців, який відповідав за організацію підготовки студентів спеціальностей 5.110201 „Фармація” (ОКР – молодший спеціаліст), 5.110102 „Сестринська справа” (ОКР – молодший спеціаліст), 6.120101 “Сестринська справа” (ОКР – бакалавр), 8.110102 «Сестринська справа» (ОКР – магістр), 6.120101 “Лабораторна діагностика” (ОКР – бакалавр), а з 01 січня 2013 року наказом по університету № 11-О від 04.12.2012 року на підставі дозволу МОЗ України (Лист № 08.01-47/1975/22200) створений коледж, який здійснює підготовку молодших спеціалістів – медичних сестер та фармацевтів.

За організацію та якість підготовки студентів фахового коледжу  відповідає директор закладу фахової передвищої освіти фахового коледжу, доцент Грачова Тамара Іванівна.

Метою освітньої діяльності фахового коледжу закладу вищої освіти «Буковинський державний медичний університет» є підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці спеціалістів для закладів охорони здоров’я України за освітнім рівнем «молодший спеціаліст», «молодший бакалавр» та «фаховий молодший бакалавр»,  які володіють глибокими знаннями та професійними компетентностями з фаху, здатні розв’язувати спеціалізовані завдання та прикладні проблеми у сфері професійної діяльності.

На теперішній час на медсестринсько-фармацевтичному відділенні фахового коледжу  ведеться підготовка студентів за спеціальностями 223 «Медсестринство», 226 «Фармація, промислова фармація» (денна та заочна форми навчання)  та 221 «Стоматологія» (освітній ступінь «молодший бакалавр»).

 

Співробітники

Грачова Тамара Іванівна

директор

к. мед. н., доцент кафедри гігієни та екології


Профіль

Марараш Галина Григорівна

Заступник директора з виховної роботи


Профіль

Гродецький Валентин Корнелійович

завідувач медсестринсько-фармацевтичного відділення

к. мед. н., доцент кафедри хірургії №2


Профіль

Сакалюк Олеся Іванівна

провідний фахівець


Профіль

Цибуляк Мар’яна Вікторівна

секретар


Профіль

Актуальні новини

Велика допомога маленькому другу

Доброта – не слабкість, це та сила, Що підносить кожного увись…   24 лютого розпочалася повномасштабна війна росії проти України. В результаті тисячі українців змушені […]

Захисти себе від шахраїв у мережі

Людський інтелект має можливість створити засоби, які покращують і полегшують наше життя. Це стосується не лише наукових винаходів, але й побуту. Однак, серед геніїв знаходяться […]

Година – реквієм «Ми пам’ятаємо!»

До Дня пам’яті жертв голодомору в бібліотеці БДМУ для студентів І курсу 3, 4, 6, 7 гр. Медичного факультету № 1 відбулася година – реквієм […]