• Українська
 • English
 • Ендоскопічної урології

  Медичні центри БДМУ

  Обласний Центр ендоскопічної урології
 • Ендоскопічної урології

  Медичні центри БДМУ

  Обласний Центр ендоскопічної урології
 • Ендоскопічної урології

  Медичні центри БДМУ

  Обласний Центр ендоскопічної урології
 • Ендоскопічної урології

  Медичні центри БДМУ

  Обласний Центр ендоскопічної урології

Обласний Центр ендоскопічної урології

Контактна інформація:

поштова адреса; м. Чернівці, вул. Головна, 137 КНП «Обласна клінічна лікарня»
контактний телефон 0505890672
е-mail vzaytsev@meta.ua

Загальна інформація про структурний підрозділ

Обласний центр ендоскопічної урології створений на базі урологічного відділення КНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» та кафедри урології та нейрохірургії Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Керівник Центру – професор кафедри урології та нейрохірургії БДМУ, доктор медичних наук, професор Зайцев Валерій Іванович.  

Головним завданням створення Центру було запровадження в практику сучасних методів діагностики та лікування урологічних захворювань, перш за все з використанням новітньої ендоскопічної апаратури. Головний напрямок роботи Центру – лікування хворих онкоурологічного профілю та інших категорій пацієнтів із складною урологічною патологією. Центр є клінічною та навчальною базою БДМУ.

Центр оснащений сучасним комплексом для ендоскопічних операцій кампаній Шторц, що дозволило вперше на Буковині почати виконувати складні малоінвазивні оперативні втручання за сучасними методиками (як лапароскопічна радикальна простатектомія при раку простати або лапароскопічна резекція нирки при раку нирки). Водночас Центр є єдиним закладом на Буковині, де виконують і відкриті радикальні операції при онкологічній патології (як радикальна простатектомія, цистектомія з пластикою сечового міхура, радикальна нефректомія та резекція нирки при раку нирки).

Центр активно співпрацює з КНП «Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер» та кафедрами онкології та радіології, анестезіології та реаніматології БДМУ, що дозволяє пацієнтам отримати висококваліфіковане лікування – як оперативне, так і консервативне.

Виконання оперативних втручань у Центрі проводиться лікарями з достатнім досвідом, які мають сертифікати проходження курсів з ендоскопічної хірургії чи урології, більшість з них неодноразово стажувалась за кордоном у провідних клініках.

Під керівництвом професора Зайцева В.І. також проводяться міжнародні клінічні дослідження, в тому числі при онкоурологічній патології, що дозволяє надавати такі варіанти сучасного лікування, які неможливо отримати в інших лікувальних закладах Буковини.

Спільно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації та Асоціацією урологів Буковини на базі Центру проводяться тренінги та цикли тематичного удосконалення для лікарів різних спеціальностей, а також для практичної підготовки англомовних студентів при проведенні занять.

Під час навчання студенти та лікарі мають можливість детально ознайомитись із принципами виконання операцій, особливостями інструментарію та апаратури, яка при цьому використовується, а також бути присутніми та побачити безпосередні методики виконання таких операцій.

Перелік захворювань, які підлягають лікуванню в центрі:

 1. Доброякісні та злоякісні новоутворення нирок та сечоводів.
 2. Доброякісні та злоякісні новоутворення сечового міхура.
 3. Доброякісні та злоякісні новоутворення передміхурової залози.
 4. Доброякісні та злоякісні новоутворення органів чоловічої статевої системи.
 5. Підозра на злоякісні новоутворення сечової та чоловічої статевої системи.
 6. Інша урологічна патологія, яка може бути пролікована за допомогою ендоскопічних методів.
 7. Складні функціональні розлади сечової системи.
 8. Хворі, які потребують пластичних операцій на сечових шляхах.
 9. Сечові нориці.

Керівник центру:

професор кафедри урології та нейрохірургії БДМУ,
Голова Асоціації урологів Буковини, Зайцев Валерій Іванович

Телефон – 0505890672

Обласний Центр ендоскопічної урології