• Українська
  • English

У студентів Буковинського державного медичного університету, є можливість підготовки до ЛІІ “Крок” у системі дистанційного навчання БДМУ – Moodle, завдяки чому ви отримаєте змогу тренуватися в тестовій програмі, як окремо по дисциплінах, так і комплексно, контролюючи та підвищуючи Ваш рівень знань ті шанси проходження КРОК.

На сторінках сайту розміщені матеріали для підготовки до ліцензійних інтегрованих іспитів “Крок” для студентів та лікарів-інтернів. Матеріали постійно оновлюються, містять інформацію щодо процедури проведення тестових екзаменів, критеріїв складання, можливості та правила перескладання тощо.

Чим відрізняється система, що існує, від інших тестових оболонок?

Більшість тестових оболонок є програмами-роботами, які в автоматичному режимі фіксують і оцінюють варіанти Вашої відповіді (вірно чи не вірно), і не більше!!! Такий метод навчання не дозволяє досягнути бажаного ефекту, оскільки Ваші знання досягають тільки рівня “впізнання”, а не “творчого використання”.

У нашому курсі Ваше навчання повністю контролюється досвідченими викладачами (тьюторами), які за потребою можуть корегувати і направляти Вашу діяльність.

Курси передбачають тестування у декількох режимах:
  • навчальному;
  • контролюючому (результат відповіді можна побачити тільки по завершенні тестування).

Крім того, передбачено можливість активного спілкування з іншими учасниками, вчителями (тьюторами) курсів за допомогою форумів та чатів.

Суттєво підвищує Ваші знання і впевненість у результаті можливість переглянути пройдені тести та аналізувати свої оцінки. За бажанням Ви зможете порівнювати свої результати тестування із результатами інших учасників.

 Графік проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань “22 Охорона здоров’я” у 2020 році

Графік проведення комплексних контрольних робіт для провізорів-інтернів спеціальності «Загальна фармація» за форматом ліцензійного іспиту «Крок 3. Фармація»

Графік проведення діагностично-тренінгових тестувань по підготовці до складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 2. Медицина» для іноземних студентів 6 курсу медичного факультету №3

Графік проведення діагностично-тренінгових тестувань по підготовці до складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» для іноземних студентів 6 курсу медичного факультету №2

Графік додаткових консультацій та тренувань «ГРУПИ РИЗИКУ» з числа студентів 3 курсу стоматологічного факультету, як ДОПОМОГА у підготовці до ЄДКІ, Етап І «Крок І та англійька мова професійного спрямування» у період з 20 січня 2020 р. по 31 січня 2020 р.

Графік проведення діагностично-тренінгових тестувань з метою підготовки студентів 3-го курсу медичного факультету №3 до складання ЄДКІ «Krok 1. Medicine» у 2019-2020 н.р.

Графік проведення діагностично-тренінгових тестувань з ЛІІ «Крок 2. Загальна лікарська підготовка», студентами 6 курсу медичного факультету №4

Графік проведення діагностично-тренінгових тестувань по підготовці до складання інтегрованого ліцензійного іспиту «Крок 1. Загальна лікарська підготовка» та іспиту з англійської мови професійного спрямування, студентами 3 курсу, медичного факультету №1, спеціальність «Медицина»

Графік підготовки студентів 3 курсу заочної форми навчання до  ЛІІ «Крок 1. Фармація»на весняний семестр 2019-2020 н.р.

Графік підготовки студентів 4 курсу заочної форми навчання до  ЛІІ «Крок 1. Фармація»на весняний семестр 2019-2020 н.р.

Графік проведення діагностично-тренінгових тестувань з метою підготовки студентів 3-го курсу медичного факультету №4 до складання ЄДКІ «Krok 1. Medicine» у 2019-2020 н.р.

Актуальні новини

Вступна кампанія в БДМУ триває

Наразі в Буковинському державному медичному університеті триває вступна кампанія.

Викладач БДМУ – Суддя міжнародної категорії

Впродовж 1-31 червня Міжнародна Федерація Настільного тенісу (ITTF) проводила он-лайн іспит на отримання кваліфікації «Суддя міжнародної категорії» (International Umpire (IU)) з настільного тенісу. 27 червня […]

В БДМУ стартувала вступна кампанія 2020

Буковинський державний медичний університет розпочав набір на навчання до фахового коледжу за спеціальностями «Фармація» та «Медсестринство» на базі 9-го класу.