• Українська
 • English

Міжнародні Проекти

З 2011 року університет розпочав брати активну участь у виконанні грантових проектів. До написання проектних заявок долучаються науковці університету, досвідчені викладачі та фахівці з навчальної та міжнародної діяльності. Результатом наполегливої праці цілого колективу фахівців своєї справи стає розвиток стратегічного партнерства і мережевої взаємодії із закордонними вищими навчальними закладами та активізація академічної мобільності студентів, молодих науковців та професорсько-викладацького складу.

Так, впродовж 2011-2014 років кафедра гігієни та екології університету брала участь в реалізації проекту “UFIREG” («Ультрамікроскопічні часточки – обґрунтування внеску в розвиток політики захисту навколишнього середовища та охорони здоров’я») в рамках програми CENTRAL EUROPE. Під час реалізації проекту учасники проводили вимірювання ультрадисперсних частинок у повітрі п’яти європейських міст (Дрезден, Аугсбург, Прага, Любляна та Чернівці) та аналізувала їх вплив на здоров’я населення. Проект було спрямовано на зниження ризику та вимірювання потенційної небезпеки для здоров’я людини природних та антропогенних факторів, захист навколишнього середовища.

В період з 2013 р. по 2017 р. університет брав участь в проекті “MEDEA” («Альянс медичних університетів») в рамках програми Erasmus Mundus. Завдяки реалізації проекту 4 студентів та 1 магістрант університету пройшли навчання в партнерських установах терміном від 6 до 10 місяців. Проект було спрямовано на розвиток співробітництва та мобільності у сфері медичної освіти, підвищення якості європейської вищої освіти і сприяння міжкультурному порозумінню.

У 2015 р. БДМУ виграв грантовий проект “TAME” («Навчання щодо уникнення лікарських помилок»), виконання якого завершується наприкінці 2018 р. Мета проекту полягала у впровадженні інноваційних навчальних стратегій у медичній освіті в країнах-партнерах та модернізації медичних навчальних програм шляхом використання інтерактивних форм та методу навчання на «віртуальних пацієнтах» з метою уникнення найбільш поширених медичних помилок під час лікування. В рамках виконання проекту 10-12 травня 2017 р. на базі БДМУ відбулося робоче засідання вузів-партнерів, під час якого було проведено тренінги зі створення та модифікації віртуальних пацієнтів за методикою проблемно-орієнтованого навчання.

Важливим напрямком міжнародної діяльності нашого закладу вищої освіти є розробка і реалізація спільних програм, спрямованих на надання можливості студентам, молодим науковцям та професорсько-викладацькому складу проходити навчання та стажування в закордонних медичних установах. Так, з 2015 р. університет став активним учасником проектів програми Erasmus+ за напрямом KA 1 — «Мобільність у сфері вищої освіти». На сьогоднішній день співпраця в рамках цієї програми реалізується з 5-ма європейськими освітніми установами: Університетом м. Фоджа (Італія), Університетом Аристотеля в Салоніках (Греція), Університетом ім. Поля Сабат’є (Франція), Литовським університетом медичних наук (Литва) та Університетом медицини і фармації м. Крайова (Румунія). За три роки виконання проектів в рамках програми Erasmus+ 16 студентів та 1 магістрант пройшли навчання, а 2 аспірантів та 8 викладачів – стажування у партнерських установах.

В 2016 р. на базі БДМУ відкрито регіональний контактний пункт рамкової програми ЄС «Горизонт 2020» за тематичним напрямом: здоров’я, демографічні зміни та благополуччя (Health, demographic change and wellbeing).

Показники роботи регіонального контактного пункту рамкової програми ЄС «Горизонт 2020» за тематичним напрямом: здоров’я, демографічні зміни та благополуччя (Health, demographic change and wellbeing) у 2018-2019 роках

Очікується відповідь Єврокомісії:

 1. Strategy for Higher Education in cross-border region – Транскордонні проекти Україна – Румунія 2017-2020 – подано 17.05.2018 р., відповідь у жовтні 2018 р. – перенесли до грудня 2018 р.

Бюджет БДМУ – 87 тис євро.

Посилене співробітництво між навчальними закладами, що сприяє підвищенню якості освітніх програм, доступних у відповідній сфері, а також поліпшення доступу до освіти та забезпечення відповідних навичок роботи на ринку праці випускників.

Партнери – Bukovinian Center for Development and Reconstruction, The University “Ştefan cel Mare” of Suceava.

 1. Beyond Imagination – Транскордонні проекти Україна – Румунія 2017-2020 подано 14.05.2018 р., відповідь у жовтні 2018 р. – перенесли до грудня 2018 р.

Бюджет БДМУ – 135 тис євро.

Створення навчально-тренінгового центру для майбутніх абітурієнтів за напрямом Біологія, Хімія, Фізика.

Партнери – Non-governmental organisation “Green world of Bukovina”, The University “Ştefan cel Mare” of Suceava.

Подані заявки Горизонт 2020 – 02.10.2018 – є позитивна відповідь на 1 із 7 заявок, далі у квітні 2019 р. 2 стадія відбору.

 1. SUPORT – Horizon 2020 Call: H2020-SC1-BHC-2018-2020 (Better Health and care, economic growth and sustainable health systems) Topic: SC1-BHC-25-2019 Type of action: IA Proposal number: SEP-210534487 Deadline Id: H2020-SC1-2019-Two-Stage-RTD

The outlined SUPORT PM approach will improve TB treatment, will decrease inequalities in care organisation, will be transferrable to other diseases and will provide evidence for a PM model of TB care to regulators, HTA bodies and payers for programmatic implementation.

Партнери:

1 UPPSALA UNIVERSITET SE
2 UNIVERSITAET HAMBURG DE
3 KAROLINSKA INSTITUTET SE
4 KONINKLIJKE NEDERLANDSE CENTRALE VERENIGING TOT BESTRIJDING DER TUBERCULOSE (KNCV) NL
5 ACADEMISCH ZIEKENHUIS GRONINGEN NL
6 THE UNIVERSITY COURT OF THE UNIVERSITY OF ST ANDREWS UK
7 Higher State Educational Establishment of Ukraine ”Bukovinian State Medical University” UA
8 ERASMUS UNIVERSITAIR MEDISCH CENTRUM ROTTERDAM NL
9 BAYOONET AG DE
10 ISTITUTO NAZIONALE PER LE MALATTIE INFETTIVE LAZZARO SPALLANZANI-ISTITUTO DI RICOVERO E CURA A CARATTERE SCIENTIFICO IT
11 TASK FOUNDATION NPC ZA
12 STICHTING KATHOLIEKE UNIVERSITEIT NL
13 THE UNIVERSITY OF MANCHESTER UK
14 KUNGLIGA TEKNISKA HOEGSKOLAN SE
15 UPPSALA LANS LANDSTING SE
16 AVD Consulting SRL RO
17 INSTITUTIA MEDICO-SANITARA PUBLICA – INSTITUTUL DE FTIZIOPNEUMOLOGIE “CHIRIL DRAGANIUC” MD
18 Orbital Diagnostics Limited UK
19 STOCKHOLMS LANS LANDSTING Sweden
20 TANDVARDS-OCH LAKEMEDELSFORMANSVERKET SE

Подані 3 заявки на Еразмус+ КА2: подача 7.02.2019, відповідь 08.08.2019 р. Call for Proposals 2019 – EAC/A03/2018

 1. Simulation Medicine and Scenario-Based Learning for Emergency Care / SimS

The aim of the project is to improve the first aid and medical emergency care education system by implementing innovative integrating (hybrid) learning activities including scenario-based learning, simulation medicine and competent psychological support (SBL/SM/PsS) for physicians, persons from the category “First on the Scene” and all accident participants.

1 Higher State Educational Establishment of Ukraine “Bukovinian State Medical University” (BSMU) Ukraine
2 University of Leeds (UoL) UK
 3 University of Jaen (UJ) Spain
 4 Lithuanian University of Health Sciences (LSMU) Lithuania
5 National Academy of Internal Affairs (NAIA) Ukraine
6 Ivan Franko Lviv National University (IFNUL) Ukraine
7 University of Shkodra “Luigj Gurakuqi” (Unishk) Albania
8 University of Medicine of Tirana (UMT) Albania
9 Aleksandër Moisiu University of Durrës (UAMD) Albania
10 Ministry of Education and Science of Ukraine (MESU) Ukraine
 1. Promoting Innovations in Quality Evaluation System of Educational Programmes (PInQ)

Aim: To modernise Quality Evaluation system of HEIs through training staff and introduction of internationally recognised tools in Quality Assurance.

 1. Vilnius University (VU-Lithuania)
 2. Maastricht University (MU, Netherlands)
 3. KTH Royal Institute of Technology (KTH, Sweden)
 4. Instituto Superior Técnico (IST, Portugal)
 5. University of Nicosia (UNIC, Cyprus)
 6. University of Barcelona (UB, Spain)
 7. Karaganda State Medical University (KSMU)
 8. Kozybayev North Kazakhstan state university (NKSU)
 9. Sumy State University (SSU)
 10. Bukovinian State Medical University (BSMU)
 11. University of Dhaka (DU)
 12. Jagannath University (JNU)
 13. European Association for Quality Assurance in Higher Education
 14. Independent Agency for Accreditation and Rating in Kazakhstan (IAAR)
 15. EPMIS: Educational Process Management Information System for Ukrainian higher education institutions: from business analysis to software design and implementation    

Improving management and operation of Higher Education Institutions “Quality assurance processes and mechanisms  Such as the development of mechanisms and benchmarks for quality assucrance in different segments of HE (academic contents and services)”

 

P1        Ivan Franko National University of Lviv

P2        University of Warszaw

P3        University of LʼAquila

P4        Aleksandras Stulginskis University

P5        V. N. Karazin Kharkiv National University

P6        Bucovinian State Medical University

P7        Khmelnytskyi National University

P8        Luhansk Taras Shevchenko National University

P9        National University of Kyiv-Mohula Academy

P10      Ministry of Education and Science of Ukraine

Р11      ІТ Ukraine Association

P12      State Enterprise Inforesurs

Актуальні новини

Професору БДМУ призначено довічну стипендію Кабінету Міністрів України

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №858-р від 29 вересня призначено довічну стипендію за видатні заслуги у сфері вищої освіти професору кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб […]

В бібліотеці БДМУ відбулася мистецька година «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11-го лютого 2015-го року, в країні встановлено особливий пам’ятний […]

Студенти фармацевти вшанували День памʼяті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День памʼяті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років. […]