БДМУ – переможець конкурсу на реалізацію проекту Програми ЄС Erasmus+

Буковинський державний медичний університет зреалізовуватиме проєкт Програми ЄС Erasmus+ «Simulation in Undergraduate MEDical Education for Improvement of SAFEty and Quality of Patient Care (SAFEMED+)» відповідно до результатів конкурсу 2020 року, оголошеного Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії.

«Європейський Союз підтримує велику кількість проєктів Erasmus+ для просування та впровадження освітніх реформ, зміцнення міжнародного співробітництва, підвищення працевлаштування фахівців та розвитку інновацій. Однак, на мою думку, головна мета Програми Erasmus+ – об’єднати людей з усього світу», – наголосив посол Матті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні.

Десять проєктів, у яких беруть участь 46 університетів та інших організацій з України, були відібрані на фінансування в розмірі понад 9 млн євро за Програмою Європейського Союзу Erasmus+ задля розбудови потенціалу у сфері вищої освіти. Загалом, у конкурсі перемогли 164 проєкти. Такими є результати конкурсу 2020 року, оголошеного Виконавчим агентством із питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії. Новообрані проєкти розпочнуть свою діяльність із листопада 2020 року або вже із січня 2021 року.

Всі проєкти спрямовані на модернізацію освітніх програм із соціальних наук та інженерії, охорони здоров’я і навколишнього середовища; модернізацію врядування закладів вищої освіти; зміцнення зав’язків системи вищої освіти з економічним і соціальним середовищем.

До проектних команд входять 59 партнерів із 22 країн світу: 34 організації з 15 країн-членів Програми (Австрія, Бельгія, Болгарія, Естонія, Іспанія, Італія, Литва, Латвія, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Словенія, Фінляндія, Франція) та 25 організацій із 7 країн-партнерів Програми (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Республіка Молдова, Таджикистан)

Джерело: Erasmus+UA