• Українська
  • English
Науковці БДМУ взяли участь в міжнародному форумі
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Науковці Чернівців та Самарканду обговорили питання реабілітації хворих, котрі перехворіли СОVID-19

Науковці БДМУ взяли участь в міжнародному форумі

Вчені всього світу активно працюють над проблемами лікування хворих з COVID-19.

13 червня пройшла Міжнародна науково-практична on line – конференція «Мультидисциплінарний підхід в реабілітації хворих, що перенесли СОVID-19», організована Самаркандський державним медичним інститутом (Узбекистан).

У роботі конференції взяли участь понад 240 науковців та практичних лікарів із багатьох країн. Буковинський державний медичний університет представляли проф. Ташук В.К., проф. Полянська О.С. та проф. Полянський І.Ю., доповіді яких були включені у програму конференції.

Виступи буковинських вчених, у яких  висвітлювались питання  реабілітації у пацієнтів, що перенесли COVID-19,  функцій дихальної, серцево-судинної системи, попередження тромбозів, профілактики післяопераційних ускладнень отримали схвальну оцінку учасників, які зацікавились їхніми науковими доробками та особистим досвідом проведення реабілітаційних заходів у таких пацієнтів.  Вони  отримали  персональні  подяки від  ректора Самаркандського державного медичного університету Жасура Різаєва та пропозиції про подальшу співпрацю, участь у науково-практичних конференціях.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події