• Українська
  • English
Викладачі БДМУ пройшли навчання в Португалії
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Викладачі БДМУ пройшли навчання в Португалії

Упродовж 10-12 жовтня у м. Лісабон (Португалія) відбувся EURACT Assessment Course, організований Європейською Академією викладачів загальної практики-сімейної медицини.

 

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) представляли доцент кафедри сімейної медицини, к.мед.н., доцент Оксана Петринич та асистент кафедри сімейної медицини Маріанна Сем’янів, яким було надано грант на участь у освітньому заході.

Метою курсу було навчитися розуміти теоретичні основи оцінювання, вияснити, які методи оцінювання є найбільш доречними при викладанні загальної практики-сімейної медицини, сформувати навички використання відповідних інструментів оцінювання, практикувати навички оцінювання та отримання зворотного зв’язку в навчальному процесі, вміти застосовувати свої знання та вміння у власному контексті.

Програма курсу включала 7 модулів, які були присвячені методам оцінювання у медичній освіті, як MCQ (multiple choice question), усне опитування, WBA (workplace based assessment), OSCE (objective structured clinical examination), навичкам консультування та їх оцінюванню. В рамках заходу викладачі БДМУ також ознайомилися з моделлю надання первинної медичної допомоги у Algés Health Center

Корисно знати