• Українська
  • English
Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики!
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики!

Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики!

  З нагоди Міжнародного дня фахівця з лабораторної діагностики, який відзначається 15 квітня, студенти І–IV курсів медичного факультету №4 спеціальності « Технології медичної діагностики та лікування» провели захід в онлайн-форматі «Клініко-діагностична лабораторія: від аналітики до діагнозу».

      Учасникам заходу було надано інформацію про історію міжнародного дня фахівця з лабораторної діагностики, способи його святкування у світі та основні завдання клініко-діагностичної лабораторії з проведення лабораторних діагностичних досліджень, необхідних для встановлення діагнозу пацієнта, диференціальної діагностики і контролю за лікувальним процесом та проведено конкурс «Кращий знавець клінічної лабораторної діагностики» асистентом кафедри догляду за хворими та ВМО Кшановською Г.І.

Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики!

     Студентами Мазманян Мариною, Бурдейною Вікторією, Зябловою Іриною  були зачитані вірші про професію лаборантів.

     Значимість лабораторної служби в Україні, як і у світі, набирає обертів. Більш ніж 70% інформації про захворювання лікарі отримують спираючись на дані лабораторних досліджень. Вибір галузі, у яких можна застосувати цю професію насправді величезний: клінічні, вірусологічні, біохімічні, гігієнічні, епідеміологічні, гістологічні, бактеріологічні, мікробіологічні, імунологічні, генетичні та інші лабораторії, в яких проводять різноманітні дослідження.

      Буковинський державний медичний університет широко впроваджує в навчальний процес новітні технології з використанням сучасної лабораторної техніки, створивши з цією метою навчально-наукову лабораторію, де студенти мають можливість опановувати на практиці сучасні методики та методи дослідження біологічних рідин на автоматичних аналізаторах.

Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики!

      Споконвіку, щоб не відбувалося у світі, непорушною та головною загальнолюдською цінністю є життя та здоров’я людини. Обравши своєю долею лабораторну діагностику, кожен із нас не просто обрав професію — вибрав дорогу служіння гуманістичним ідеалам людства — охороні життя та здоров’я людини.

    З професійним святом Вас, спеціалісти лабораторної діагностики, бійці невидимого фронту! Нехай Вам щастить скрізь і у всьому!

Корисно знати