• Українська
  • English
Студенти-медики з Єгипту взяли участь у Шевченківських читаннях
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Під час конкурсу

Студенти-медики з Єгипту взяли участь у Шевченківських читаннях

5 березня в Шевченківській залі Чернівецького національного університету ім.Ю. Федьковича відбувся заключний етап Конкурсу декламаторів на краще читання української поезії, присвяченого 206-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, у якому традиційно взяли участь студенти-іноземні громадяни БДМУ.

На заході були присутні проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Марусик Т. В.,  завідувач кафедри культурології, релігієзнавства та теології Шкрібляк М. В., завідувач кафедри сучасної української літературної мови Шабат-Савка С. Т., керівник Чернівецького осередку Союзу Українок, доцент кафедри української літератури Маркуляк Л.В. (організатор).

Майбутні стоматологи (Ахмед Евіда, Махмуд Саїд Бахнасі) продемонстрували високий рівень декламування поезії, за що їх було нагороджено дипломами та пам’ятними подарунками.
Організатори заходу висловили подяку викладачам кафедри суспільних наук та українознавства доц. Цуркан М. В., викл. Каізер І.Ю. за фахову підготовку іноземних читців і популяризацію спадщини геніального Кобзаря та його ідей серед міжнародних студентів.

За словами  Шкрібляка М.В., особливістю цьогорічного Конкурсу стала участь студентів-медиків з Єгипту, які разом з іншими читцями вкотре довели актуальність Шевченкових настанов в житті української нації.

Корисно знати