• Українська
На кафедрі медичної біології відбулося засідання наукового гуртка
На кафедрі медичної біології відбулося засідання наукового гуртка

У понеділок, 18 травня у приміщенні лекційного залу кафедри медичної біології та генетики БДМУ

відбулося урочисте засідання студентського наукового гуртка спільно з професорсько-викладацьким складом кафедри, приурочене Дню науки в Україні.

На засіданні були заслухані доповіді: «Медична наука єднає Україну!» (доповідач: відповідальна за наукову роботу кафедри, к.мед.н., доцент Хоменко В.Г.); «Сучасний науковий погляд на рідкісні генетичні захворювання» (доповідач: Дебелюк Наталя – студентка І к., 31 гр., медичного факультету №2); «Нанотехнології в медицині: використання 3D-принтерів» (доповідач: Кернична Ольга – студентка І к., 7 гр., медичного факультету №1); «Імунологія як наука про способи і механізми захисту від генетично чужорідних речовин (До 170-ліття від дня народження Іллі Ілліча Мечникова (1845-1916) – українського вченого-біолога; доповідач: Урсакій Владислав – студент І к., 2 гр., коледжу БДМУ, «сестринська справа»).

Працівники бібліотеки та куратор СНГ кафедри к.мед.н., асистент Кривчанська М.І. підготували виставку книг, присвячену ювілею видатного українського вченого І.І.Мечникова, одного з основоположників еволюційної ембріології, імунології та мікробіології, лауреата Нобелівської премії з медицини та фізіології 1908 року «За вивчення імунної системи».

На засіданні були присутні студенти медичних, стоматологічного факультетів, коледжу БДМУ та професорсько-викладацький склад кафедри, які мали нагоду висвітлити своє бачення розвитку медичної науки в Україні та світі, обговорити питання сучасних досліджень, успішних експериментів у галузі медицини та фізіології.

Корисно знати