• Українська
  • English
На кафедрі медичної біології відбулося засідання наукового гуртка
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
На кафедрі медичної біології відбулося засідання наукового гуртка

На кафедрі медичної біології відбулося засідання наукового гуртка

У понеділок, 18 травня у приміщенні лекційного залу кафедри медичної біології та генетики БДМУ

відбулося урочисте засідання студентського наукового гуртка спільно з професорсько-викладацьким складом кафедри, приурочене Дню науки в Україні.

На засіданні були заслухані доповіді: «Медична наука єднає Україну!» (доповідач: відповідальна за наукову роботу кафедри, к.мед.н., доцент Хоменко В.Г.); «Сучасний науковий погляд на рідкісні генетичні захворювання» (доповідач: Дебелюк Наталя – студентка І к., 31 гр., медичного факультету №2); «Нанотехнології в медицині: використання 3D-принтерів» (доповідач: Кернична Ольга – студентка І к., 7 гр., медичного факультету №1); «Імунологія як наука про способи і механізми захисту від генетично чужорідних речовин (До 170-ліття від дня народження Іллі Ілліча Мечникова (1845-1916) – українського вченого-біолога; доповідач: Урсакій Владислав – студент І к., 2 гр., коледжу БДМУ, «сестринська справа»).

Працівники бібліотеки та куратор СНГ кафедри к.мед.н., асистент Кривчанська М.І. підготували виставку книг, присвячену ювілею видатного українського вченого І.І.Мечникова, одного з основоположників еволюційної ембріології, імунології та мікробіології, лауреата Нобелівської премії з медицини та фізіології 1908 року «За вивчення імунної системи».

На засіданні були присутні студенти медичних, стоматологічного факультетів, коледжу БДМУ та професорсько-викладацький склад кафедри, які мали нагоду висвітлити своє бачення розвитку медичної науки в Україні та світі, обговорити питання сучасних досліджень, успішних експериментів у галузі медицини та фізіології. 

Корисно знати