• Українська
Актуальні проблеми медсестринської освіти
Актуальні проблеми медсестринської освіти

Делегація ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» в складі директора коледжу доц. Грачової Т.І. та зав. кафедри догляду за хворими та ВМО проф. Плеша І.А. 21 лютого взяли участь в роботі у конференції «Актуальні проблеми медсестринської освіти» ініційованої ДУ « Центр розвитку медсестринства  МОЗ України» в рамках заходів присвячених «Року медсестринства в Україні 2020» яка відбулась у м. Києві.

Перед присутніми директорами медичних коледжів України, керівників Житомирського медичного інституту обласної ради, інституту медсестринства Тернопільського національного медичного університету ім. І.А. Горбачевського, Львівської медичної академії ім. А. Крупинського виступили генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України Шаров Олег Ігорович, директор ДУ «Центр розвитку медсестриства МОЗ України» доц. Балабанова Катерина Віталіївна. Цікавими, змістовними були доповіді та повідомлення провідних фахівців ступеневої освіти у медсестринстві України. Відбулась жвава та цікава дискусія щодо проблем та перспектив медсестринської освіти.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин