• Українська
Фахівець БДМУ взяла участь в інтенсиві по ортодонтії

Фахівець БДМУ взяла участь в інтенсиві по ортодонтії

Упродовж 16-18 жовтня в Києві проходив інтенсивний курс «Рецепти ортодонтичного щастя», який проводив знаний лікар-ортопед Ільяр Нуртдінов. В інтенсиві взяла участь асистентка кафедри стоматології дитячого віку БДМУ – Людмила Гринкевич.

Курс проходив у наступні етапи:

1 день – введення в ортодонтію, історія, брекети, значення торку та його вибір, дуги, геометрія в ортодонтії, протоколи заміни дуг, біомеханіка переміщення зубів.

2 день – практичні навички по вигинах, додаткові матеріали в ортодонтії, торкові пружини, вибір еластиків, вектори сил та центри опори зубів і зубних рядів, діагностика, фотопротоколи (огляд устаткування, види фотографій, функції фотоапарату).

3 день – ТРГ, діагностичні моделі (практичні навички). Встановлення діагнозу, первинна документація, індивідуальне позиціонування брекетів; стандартне/нестандартне; високе позиціонування; пряма/непряма фіксація; успішний старт лікування; етап нівелювання; покази до видалення зубів.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин