• Українська
  • English
Професор з Чехії прочитав онлайн лекції про використання нанотехнологій у медицині
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Професор з Чехії прочитав онлайн лекції про використання нанотехнологій у медицині

Професор з Чехії прочитав онлайн лекції про використання нанотехнологій у медицині

27 листопада 2019 року кафедра біологічної фізики та медичної інформатики провела науково-практичну інтернет-конференцію «Розвиток природничих наук як основа новітніх досягнень у медицині».

За результатами конференції було видано збірку робіт майже 200 учасників конференції – науковців з вищих навчальних закладів України, Чехії, Узбекистану, Білорусі.

До участі у конференції був запрошений професор Anton Fojtik – перший дослідник, який розпочав експериментальні дослідження наноструктур у Чехії. Він є автором більше 100 опублікованих оригінальних статей, кількість цитування яких складає понад 2700, його Індекс Гірша – становить 22.

Наразі Anton Fojtik активно займається створенням, дослідженням та використанням наноструктур, а також викладає такі теми, як фізика наноструктур, нанохімія та нанофізика на факультеті біомедичної інженерії Чеського технічного університету в Празі. Його нинішні наукові інтереси зосереджені на різноманітних застосуваннях нанотекстилю, зокрема, для загоєння ран в медицині.

Почесний гість професор Anton Fojtik  прочитав онлайн лекції про використання нанотехнологій у медицині «Evolution of Nanotechnology» та «Biomedical Application of Magnetic Nanoparticles».

Запис лекцій можна переглянути на сайті кафедри біологічної фізики та медичної інформатики  за адресою https://bphmi.bsmu.edu.ua/conference2019.

Корисно знати