• Українська
  • English
Профорієнтаційна робота у школі №20
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Профорієнтаційна робота у школі №20

Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. І тому проблема вибору професії завжди була  і лишається актуальною.

 

У рамках профорієнтаційної роботи 28 січня 2020р. асистент кафедри біоорганічної та біологічної хімії та клінічної біохімії Ленга Е.Л. провела зустріч з учнями 11-го класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20.

Викладач представила презентаційні матеріали та інформацію як про історію заснування, так і про сьогодення медичного університету. Учням були роздані інформаційні буклети про університет та фармацевтичний факультет, роз’яснено умови вступу на навчання за різними спеціальностями.

 

Також викладач провела анкетування серед школярів та дала відповіді на запитання учнів та вчителів.

 

 

З метою полегшення вибору університету та майбутньої професії у січні для учнів старших класів було проведено профорієнтація викладачем Рябою Олександрою Віталіївною Буковинського Державного Медичного Університету на кафедрі біоорганічної та біологічної хімії.

У рамках профорієнтаційної роботи було проведено бесіду з учнями старших класів Багатопрофільного Ліцею для обдарованих дітей.

У ході спілкування зі школярами викладач Рябая О.В. надала вичерпну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті та продемонструвала цікаві хімічні досліди.

 

 

Корисно знати