• Українська
Профорієнтаційна робота

22 листопада асистентами кафедри догляду за хворими та ВМО Кшановською Г.І. та Юрків О.І. проведена профорієнтаційна робота у загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернівці: медичному ліцеї №3 та гімназії №3.
Відбулася зустріч з учнями 9-11-х класів, під час якої було представлено школярам актуальну інформацію про перспективи та можливості, які їх очікують при вступі та навчанні у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».
Під час презентації майбутніх абітурієнтів було поінформовано про перелік спеціальностей, умови вступу, можливість дистанційної підготовки до ЗНО та сервер дистанційного навчання «MOODLE».
За участі студентки І групи 3 курсу спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» Юрійчук Є.В. було проведено визначення рівня глюкози в крові експрес методом за допомогою глюкометра «ACCU-CHEK Active», також були роздані інформаційні листівки про діяльність навчального закладу та були запрошені відвідати «День відкритих дверей» у БДМУ.

Корисно знати