20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День памʼяті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.
Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.
Цьогоріч вкотре студенти фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету разом з завідувачем кафедри фармації, доцентом Олегом ГЕРУШЕМ, головним куратором фармацевтичного факультету Валерією СИДОР, доценткою закладу вищої освіти кафедри фармації Наталією МУЗИКОЮ, асистенткою Юлією ГРЕШКО долучилися до Всесвітньої тихої акції вшанувавши памʼять Героїв Небесної Сотні.
Завдяки координації Галини АБРАМ’ЮК, директорки Чернівецького ліцею «Оріяна», депутатки міської ради, небайдужої громадянки та волонтерки, відбулась зустріч студентів фармацевтичного факультету з родинами Героїв Небесної Сотні Василя Аксенина і Олександра Щербанюка. Бути дотичним до історії українського державотворення – найголовніше. Дякуємо ВАМ, Наталія Щербанюк, Тетяна Аксенин, Богдан Аксенин!
Ми пам’ятаємо… Героям слава!