• Українська
  • English
В БДМУ стартував один із найбільших наукових форумів України та Східної Європи BIMCO 2020 ONLINE
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ стартував один із найбільших наукових форумів України та Східної Європи BIMCO 2020 ONLINE

В БДМУ стартував один із найбільших наукових форумів України та Східної Європи BIMCO 2020 ONLINE

7 квітня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» розпочав роботу VII Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених ВІМСО 2020 (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2020), який об’єднав 1550 учасників із 50 країн світу, вкотре ставши наймасштабнішим науковим форумом України та Східної Європи.

Країни – учасниці конгресу: Україна, Австралія, Албанія, Білорусь, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Бразилія, Великобританія, В’єтнам, Греція, Грузія, Естонія, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, Ірландія, Італія, Йорданія, Казахстан, Камерун, Кіпр, Китай, Латвія, Литва, Малаві, Малайзія, Мексика, Молдова, Непал, Німеччина, ОАЕ, Пакистан, Південна Корея, Польща, Португалія, Республіка Косово, Руанда, Румунія, США, Сербія, Сирія, Судан, Тайвань, Туреччина, Уганда, Узбекистан, Франція, Чехія.

 

 

Під час урочистого відкриття з вітальним словом до учасників конгресу звернувся ректор БДМУ, голова конгресу професор Тарас Бойчук , побажавши усім плідної праці та натхнення у нових наукових здобутках. З привітаннями до молодих науковців звернулися також голова оргкомітету конгресу, науковий керівник Студентського наукового товариства, голова Ради молодих учених Олена Тюлєнєва та голова Ради СНТ Анастасія Гоян.

“Цьогорічний конгрес вперше проходить онлайн у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні та світі.  І хоч ми перші серед навчальних закладів проводимо такий масштабний форум в онлайн режимі, переконані, що це ніяк не вплине на якість пленарних лекцій та презентацій наукових робіт активними учасниками. Ми певні, що в нас буде ефективна наукова дискусія, ми заслухаємо цікаві доповіді іменитих світових фахівців та юних студентів-науковців,” – розповідають учасники організаційного комітету BIMCO 2020.

Всю необхідну інформацію можна почерпнути на сайті VII Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених ВІМСО 2020

Програма Конгресу 

Все що потрібно знати про BIMCO 2020 ОНЛАЙН

 

Корисно знати