• Українська
  • English
Відбулась регіональна науково-практична конференція Асоціації анестезіологів Буковини
Share on telegram

18 грудня 2019 р. кафедра анестезіології та реаніматології Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» в рамках сумісного засідання Асоціації анестезіологів та переривчастих курсів лікарів анестезіологів Чернівецької області провела регіональну науково-практичну конференцію «Актуальні питання кардіології в практиці лікаря анестезіолога».

З основними доповідями виступили: д.мед.н., професор Тащук Віктор Корнійович «Гостра серцева недостатність. Кардіогенний шок. Аритмії. Діагностичні критерії та тактика ведення пацієнтів з погляду доказової медицини» та експерт Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, асистент кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ Кушнір Сергій Вікторович «Доступність використання дексмедетомідину гідрохлориду в практиці лікаря-анестезіолога».

Доповіді викликали жваву дискусію серед лікарів анестезіологів. Лікарі анестезіологи мали нагоду познайомитися з сучасними підходами лікування гострої серцевої недостатності та отримати відповіді на проблемні питання.

Корисно знати