Захист переддипломної практики на медичному факультеті №4

Захист переддипломної практики у майбутніх лаборантів зазвичай включає в себе демонстрацію набутих знань, вмінь та компетенцій, які студенти здобули впродовж практики і є важливим етапом їхньої підготовки до професійної діяльності

Згідно з навчальним планом студенти 4-го курсу медичного факультету №4 (спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування», освітній ступінь «бакалавр») у 2023-2024 навчальному році проходили переддипломну практику в обсязі професійних обов’язків лаборант на базі ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги» м. Чернівці (клінічна, біохімічна та бактеріологічна лабораторії) та на базі санітарно-гігієнічної лабораторії кафедри гігієни та екології БДМУ.

24 травня відбувся захист переддипломної практики у випускників медичного факультету №4 спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування», освітній ступінь «бакалавр».

До складу екзаменаційної комісії, що оцінювала знання та вміння випускників входили: голова комісії – професор закладу вищої освіти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, доктор медичних наук, доцент Лорина ІВАНОВА; члени комісії: декан медичного факультету №4, д.мед.н., професор Таміла СОРОКМАН; д.мед.н., професор, завідувач кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Ігор ПЛЕШ; завідувач відділу виробничої практики, к.мед.н., асистент кафедри акушерства та гінекології Наталія ВОЛОШИНОВИЧ; заступник завідувача відділу виробничої практики, к.мед.н., доцент закладу вищої освіти кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Олег ХОМКО; к.мед.н., доцент закладу вищої освіти кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Лілія БОРЕЙКО; к.мед.н., асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти Алла ПЕРИЖНЯК.

Студенти звітували про проходження практики та демонстрували рівень опанованих практичних навичок, які передбачені програмою переддипломної практики.

Комісія відмітила достатньо високий рівень підготовки майбутніх лаборантів та готовність їх до виконання своїх професійних обов’язків.