Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

Випускникам БДМУ-2017 вручили дипломи

Четвер, 22 червня 2017 10:17

22 червня у Літньому театрі Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені випуску фахівців Буковинського державного медичного університету.

Підтримати майбутніх медиків з нагоди знаменної події прийшли рідні та друзі. Цього року навчання завершили 944 випускники, 20 з яких отримали дипломи з відзнакою. 138 випускників – іноземні громадяни.

Привітати дипломованих фахівців прийшли поважні гості: заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Стецевич, заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька, Директор Департаменту охорони здоров’я ЧОДА Оксана Андрієць, Директор Департаменту освіти і науки ЧОДА Оксана Палійчук, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, в.о. директора Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" Наталія Гопко, Директори медичних коледжів БДМУ.

Ректор університету Тарас Бойчук привітав випускників із завершенням навчання і отриманням дипломів та побажав успішного професійного становлення.

Випускники урочисто дали Клятву лікаря, яку зі сцени промовив випускник медичного факультету № 1, відмінник навчання Віктор Романчук та Клятву Флоренс Найтінгейл, яку зачитала випускниця коледжу БДМУ, відмінниця навчання Віра Бурковець.

Ректор БДМУ та заступник голови Чернівецької ОДА вручили кращим випускникам дипломи з відзнакою, а також рекомендації для працевлаштування лікарям-інтернам. Окрім того, 5 випускників внесено до Книги пошани БДМУ – Романчука Віктора, Уляну Шкрібляк, Тетяну Андрійчук, Дзвениславу Левандовську, Марію Рибак.

Від імені голів державних екзаменаційних комісій з визначною подією у житті випускників привітала професор Тетяна Ілащук – завідувач кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

З теплими і щирими побажаннями та батьківським благословенням звернулася до випускників Жанна Горевич, директор Чернівецької ЗОШ №38.

Під час урочистостей мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували учасники камерного хору Чернівецької обласної філармонії та студенти – артисти мистецьких студій палацу «Академічний».

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 944 разів Останнє редагування Понеділок, 26 червня 2017 14:50