Викладачка БДМУ стала переможцем Міжнародної конференції в Словаччині

НАУКОВІ ЗДОБУТКИ. Упродовж 26-28 червня 2013 р. у м. Кошице (Словаччина) відбулася 5 міжнародна конференція студентів та молодих вчених-медиків (IMSC). Буковинський державний медичний університет на ній представляли асистент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Оксана Микитюк та студентка V курсу Ніна Хащова (науковий керівник – Ірина Маринчина, асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології).

Від імені ректорату щиро вітаємо представниць БДМУ з високими нагородами і бажаємо подальшого наукового росту.

Доповіді представниць БДМУ здобули високу оцінку журі конференції: Оксана Микитюк отримала відзнаку та нагороду за І місце на секції “внутрішні хвороби”, і Ніна Хащова – відзнаку за  ІІІ місце, секція “Хірургічні науки”.

Програма конференції включала 130 доповідей в рамках 5 секцій (хірургічні дисципліни, внутрішні хвороби та педіатрія, базові науки, соціальна медицина та стендові доповіді). Серед доповідачів були  учасники з Польщі, Росії, Литви, Латвії, Словаччини, Сербії, Хорватії. Великобританії. Програма конференції включала майстер-класи із підготовки доповідей, спірографії та лапароскопії.

Організатори підготували чудову соціальну програму для учасників конференції: екскурсію по місту з відвіданням основних архітектурних пам’яток, подорож на найвищу точку в околиці, де на 30-метровій вежі відкривається надзвичайна панорама міста та прилеглої місцевості; візит у Токайський регіон, який славиться виноробством.