Студенти-стоматологи БДМУ стали учасниками Міжнародного стоматологічного конгресу

СТОМАТОЛОГІЧНА ПОДОРОЖ. Упродовж 24 листопада – 1 грудня 2013 року викладачі кафедри хірургічної стоматології БДМУ – доцент Наталія Кузняк, асистенти Андрій Бамбуляк та Алла Галагдина, а також студенти стоматологічного факультету – Олександра Матійчук, Крістіна Гатеж, Богдан Кузняк, Людмила Кузняк та Андрій Яворський мали змогу долучитися до Міжнародного навчально-ознайомчого проекту в рамках якого відвідали щорічний стоматологічний конгрес у м. Париж – ADF CONGRES 2013 (ANNUAL DENTAL MEETING), де прослухали курс лекцій та прийняли участь у практичних ворк-шопах з пломбування та обслуговування інноваційного обладнання у стоматології.

Одним з етапів проекту було ознайомлення з діяльністю провідних стоматологічних центрів, серед яких відвідали найбільший в Республіці Польща (м.Познань) стоматологічний центр при медичному університеті імені Карла Марцинковського.

Окрім того учасники проекту змогли насолодитися красою міст Європи: Берлін, Париж, Вроцлав, Познань, – відвідати визначні місця під час екскурсійних програм та перейнятися неповторною атмосферою передріздвяної метушні.

“Під час поїздки ми мали можливісь в м.Познань відвідати навчальні бази стоматологічного центру, обмінятись досвідом, відвідати навчальні класи і лабораторії центру. Викладачі та студенти радо продемонстрували нам всі надбання центру. На стоматологічному конгресі в Парижі ми були вражені його масштабами, в ньому було об’єднано понад 100 засідань і 600 експонатів, які розміщувались на 4 поверхах.

Конгрес це не тільки наукова подія міжнародного рівня, а й уявлення інноваційного практичного підходу до вирішення проблем діяльності лікарів-стоматологів, поїздка була надзвичайно цікавою та пізнавальною,” – діляться враженнями студенти.

Матеріал підготували: Олександра Матійчук та Крістіна Гатеж, студенти стоматологічного факультету