Випуск школи молодого викладача БДМУ

ДОСВІД СТАРШИХ КОЛЕГ. Магістранти, аспіранти та молоді викладачі університету впродовж навчального року відвідували лекції, а також відкриті практичні заняття найкращих педагогів кафедр університету, з метою оволодіння методики викладання навчальних дисциплін різного профілю.

4 червня відбулася заключна атестація, яка показала високий рівень психолого-педагогічної підготовки викладачів-початківців, зокрема блискучі знання продемонстрували: Інна Горбатюк, викладач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб; Вероніка Раца, магістрант кафедри внутрішньої медицини; Мирослава Повар, асистент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата; Аліна Пендещук, Наталія Мотрюк, викладачі кафедри іноземних мов; Надія Бурейко, викладач кафедри психології та соціології.

Одним із пріоритетних завдань державної політики щодо розвитку вищої медичної освіти є підготовка кваліфікованих медичних кадрів, здатних до творчої праці, професійного розвитку, наділені високими моральними якостями. Високий рівень наукової компетентності в поєднанні з педагогічною майстерністю і психологічною культурою викладачів, впровадження психологічної науки в педагогічну практику вищої медичної школи – реальна передумова підвищення ефективності навчального процесу в університеті.

Варто зауважити, що нинішні слухачі всі якісно оволоділи основами педагогіки вищої школи та методикою викладання в системі вищої медичної освіти. Керівник школи молодого викладача доцент Ніна Зорій висловила сподівання, що нове покоління молодих викладачів напередодні 70-річчя БДМУ гідно продовжать славні традиції кращих педагогів-науковців БДМУ. Проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш урочисто привітав слухачів школи молодого викладача та вручив посвідчення про складання заключної атестації.

У зв’язку з цим основним завданням школи молодого викладача Буковинського державного медичного університету є оволодіння основами педагогіки та психології вищої школи, плануванням, навчально-методичним забезпеченням та організацією навчально-виховного процесу в системі вищої медичної освіти в Україні.