• Українська
Заходи з нагоди Міжнародного Дня Псоріазу
Заходи з нагоди Міжнародного Дня Псоріазу

У рамках Міжнародного Дня Псоріазу співробітники кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету провели низку заходів.

Зокрема, у період з 28 по 30 жовтня проведено «Дні відкритих дверей для хворих на псоріаз», під час яких надавали рекомендації щодо режиму праці, відпочинку, дієтичного харчування. Всім пацієнтам було роздано інформаційні листи про псоріаз, надані Українською Асоціацією Псоріазу.

Крім того, проведено круглий стіл за участю лікарів-інтернів спеціальності «Дерматовенерологія» І-го та ІІ-го року навчання на тему «Особливості перебігу та лікування псоріазу на сучасному етапі» (зав. кафедри, проф. Денисенко О.І., доц. Перепічка М.П., доц. Гаєвська М.Ю.).

Для лікарів-слухачів на ПАЦ з дерматовенерології прочитано тематичну лекцію на тему: «Сучасні аспекти етіопатогенезу, клінічного перебігу та лікування псоріазу» (зав. кафедри, проф. Денисенко О.І.). Також прочитано тематичну лекцію для студентів 4 курсу медичного факультету №3 БДМУ на тему: «Psoriasis: causes, сlinical manifestations, treatment and prevention» (к.мед.н. Височанська Т.П.).

На практичних заняттях зі студентами 4 курсу медичних факультетів №1-4       з дисципліни «Дерматологія, венерологія» проведено тематичні бесіди на тему актуальності проблеми псоріазу та важливості проведення Міжнародного Дня Псоріазу (к.мед.н. Височанська Т.П., к.мед.н. Гулей Л.О., ас. Карвацька Ю.П.).

На засіданні студентського наукового гуртка кафедри дерматовенерології студентами-гуртківцями підготовлено і представлено тематичні доповіді, присвячені актуальним питанням псоріазу: «Сучасні дані з етіопатогенезу псоріазу», «Сучасні методи лікування хворих на псоріаз» (керівник СНГ – доц. Перепічка М.П.).

Корисно знати

Ми у Facebook