Студенти БДМУ відзначені грамотами до Дня студента

З нагоди Міжнародного дня студента у Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості, на яких були нагороджені і вихованці Буковинського державного медичного університету.

Поздоровили студентів краю перший заступник голови Обласної державної адміністрації Іван Рибак, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Ярослав Курко та директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук. З теплими привітаннями до всіх присутніх звернулися ректори Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Степан Мельничук.

«Перспектива розвитку будь-якої держави визначається кількістю освічених громадян. Дивлячись на Вас, молодих, розумних, заповзятих, можна з впевненістю стверджувати, що Україна є великою державою та має велике майбутнє», – зазначив Тарас Бойчук.

За відмінне навчання, активну участь у громадській і науковій діяльності та з нагоди відзначення Дня студента Подяку Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації виголошено студенту 2 курсу Роману Олійнику та студентці 4 курсу Ользі Василинчук; за сумлінну працю, відмінні показники у навчанні , участь у громадській і науковій діяльності та з нагоди Дня студента Подяку Голови Чернівецької обласної державної адміністрації виголошено студенту 5 курсу Юрію Тимочко та студентці 6 курсу Христині Буринюк; за відмінне навчання, активну громадську діяльність та з нагоди Дня студента Подяку Чернівецької обласної ради виголошено студентці 5 курсу Анастасії Пушкашу