• Українська
Представники БДМУ провели тренінг для студентів коледжу
Представники БДМУ провели тренінг для студентів коледжу

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету провели тренінг з надання першої долікарської допомоги для студентів Чернівецького індустріального коледжу.

Під час заходу студенти мали змогу не просто послухати лекції з методики проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР), зупинки кровотеч, дій при ураженні струмом, утопленні, а й відпрацювати практичні навички на манекенах та з усім необхідним устаткуванням.

Студенти завдяки таким заходам розуміють, що від їхніх дій за певних життєвих обставин, може залежати людське життя. Вони активно брали участь в обговоренні лекційного матеріалу тренінігу та працювали з манекенами, вдосконалюючи навички СЛР, накладання артеріального джгута, знерухомлення кінцівок під час практичної його частини.

Корисно знати