• Українська
  • English
Освітні технології БДМУ відзначені золотою медаллю
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Освітні технології БДМУ відзначені золотою медаллю

Освітні технології БДМУ відзначені золотою медаллю

На Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015» Буковинський державний медичний університет нагороджений золотою медаллю та дипломом у номінації «Розробка та впровадження у навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти».

Золота медаль стала першою нагородою, якою відзначений «Електронний журнал успішності БДМУ» (ez.bsmu.edu.ua). Журі високо оцінило потужний арсенал інструментів оперативного моніторингу успішності web-програми, а також можливості надання доступу студентам та викладачам університету до результатів поточного та підсумкового контролю в онлайн-режимі. Експертну оцінку якості робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України. Експертами відзначена ефективність «Електронного журналу успішності БДМУ» як засобу забезпечення прозорості навчального процесу у вищому навчальному закладі.

Усього на участь у конкурсі з тематичних номінацій виставки було подано 573 роботи. Конкурсні роботи надіслали педагогічні колективи з усіх регіонів України, а також навчальні заклади Польщі, Словаччини, Естонії та Молдови.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2015», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий світ», відбулася у м. Київ 12-14 березня 2015 року. На виставці були представлені 75 вищих навчальних закладів України, а також 20 закладів освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Крім того, у виставці взяли участь органи управління освітою, заклади післядипломної педагогічної освіти, навчально-методичні центри професійно-технічної освіти та загальноосвітні навчальні заклади.

Організатори виставкового форуму відзначили ректора університету – професора Тараса Бойчука Почесною грамотою «За вагомий особистий внесок і плідну організаторську діяльність з модернізації та оновлення галузі освіти». У підтвердження свого високого рівня Буковинський державний медичний університет нагороджений також дипломом «За творчу працю з підвищення якості національної освіти».

Стенд БДМУ, який представляли доценти Тарас Кметь та Олександр Гараздюк, викликав інтерес у відвідувачів та був відзначений за оригінальність оформлення.

Від імені ректорату щиро вітаємо співробітників та студентів із високою нагородою!

Корисно знати