БДМУ – лідер конкурсу студентських наукових робіт
БДМУ - лідер конкурсу студентських наукових робіт

БДМУ – лідер конкурсу студентських наукових робіт

Буковинський державний медичний університет став лідером серед вищих медичних навчальних закладів

за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році.

Згідно статистичних даних Інституту модернізації та змісту освіти МОН України про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році, БДМУ посів почесне І місце серед вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів України за кількістю поданих робіт та кількістю переможців ІІ туру Конкурсу.

Завдяки ефективній організації 53 студентських наукових гуртків теоретичними і клінічними кафедрами університету під керівництвом досвідчених викладачів, вже традиційно щорічно наші молоді науковці беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з різноманітних галузей.

У 2014-2015 навчальному році 35 студентів нашого університету стали авторами 30 найкращих наукових робіт з теоретичної, клінічної медицини, у т.ч. англійською мовою, профілактичної медицини, фізики, фармацевтичних наук, які було подано для участі у ІІ турі Конкурсу.

На підсумкових науково-практичних конференціях Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, які відбулися у ВНЗ України, визначених як базові з вказаних галузей наук, перемогу здобули 12 студентів БДМУ: дипломами І ступеня нагороджені Антофійчук Тетяна Миколаївна, Парастивюк Євгенія Михайлівна, Савчук Артем Юрійович; дипломами ІІ ступеня відзначені Голояд Ольга Євгенівна, Мислицька Ганна Олександрівна, Рудницька Любов Романівна, Шкрібляк Уляна Василівна; дипломи ІІІ ступеня отримали Білоока Юлія В’ячеславівна, Гузій Олег Васильович, Косар Тетяна Володимирівна, Москалюк Олександр Петрович, Пайонк Михайло Петрович.

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу в галузі «Клінічна медицина: внутрішні хвороби, хірургія, дитяча хірургія, педіатрія, інфекційні хвороби, ендокринологія, імунологія, клінічна імунологія та алергологія тощо» призначено Буковинський державний медичний університет.

За підсумками ІІ туру Конкурсу з галузі наук «Клінічна медицина» галузевою комісією Буковинського державного медичного університету було розглянуто 56 робіт, надісланих від 13 ВНЗ України за напрямами: «хірургічні дисципліни» – 20, «терапевтичні дисципліни» – 23, «педіатричні дисципліни» – 13. Такі показники роботи галузевої конкурсної комісії з напряму «Клінічна медицина» дозволили вивести наш університет на І позицію серед інших медичних вищих навчальних закладів України – базових установ природничого спрямування.