Студенти-медики проти паління: «Ми – здорове покоління»!
Студенти-медики проти паління: «Ми - здорове покоління»!

Студенти-медики проти паління: «Ми – здорове покоління»!

Студенти медичного факультету №1 з гаслом: «Зламай цигарку, поки вона не зламала тебе»

провели акцію, спрямовану проти паління. Всі ми знаємо, що влада не збирається припиняти виробництво цигарок. У першу чергу потрібно достукатись до свідомості кожної людини та дати їй чітко зрозуміти всю шкідливість такої звички. Саме з такими намірами організатори вирішили переконувати незнайомців на території парку ім. Тараса Шевченка позбутися поганої звички. Вони міняли зламані цигарки на упаковку аскорбінової кислоти – джерела вітаміну С, який є життєво необхідним для нормального функціонування цілого організму. На нашу радість, було багато людей, які замислились над нашими аргументами. Багато хто пообіцяв, що кине палити. Саме таких слів ми очікували, саме такі слова піднімали дух і настрій, змушували нас посміхатися.

Як не хочеться визнавати, однак нині Україна займає 3 місце за кількістю викурених цигарок на людину. 15,5 млн. українців палять. 50% чоловіків, 25% жінок і аж 17% підлітків. За рік в нашій країні викурюється 124,5 млрд. цигарок. Така статистика неприємно вражає. Ця звичка надзвичайно дорого нам обходиться. Якщо викурювати приблизно 1 пачку в день, то в рік на таке руйнівне задоволення припадає близько 10 000 гривень. Важко уявити, яку надзвичайно велику шкоду приносить тютюнопаління для всього нашого організму. Ця отрута повільної дії вражає все: здоров’я, спілкування, сімейне життя, бо саме сигарети можуть позбавити нас можливості мати дітей. Варто зупинитись, поки не пізно і зберегти своє майбутнє. Відчути справжній смак життя. І ми всі завзято віримо, що спільними зусиллями нам таки вдасться перемогти!