Викладачі та студенти БДМУ взяли участь у міжнародному медичному конгресі

У місті Сараєво, столиці Боснії та Герцоговини, відбувся Другий Міжнародний медичний конгрес SAMED2nd (04-07 лютого 2016 року), у якому взяли участь доповідачі з України, Сербії, Бельгії, Польщі тощо.

Офіційною мовою конференції була англійська. Програма конгресу передбачала проведення ряду пленарних та секційних засідань, майстер-класів з питань серцево-легеневої реанімації, ведення хворих з болем в нижній частині спини, частих діагностичних та лікувальних помилок у практиці лікарів різних спеціальностей.

Участь у роботі конференції від БДМУ взяли доцент кафедри внутрішньої медицини Оліник Оксана, доценти кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Нечитайло Дмитро, Буряк Олександр, Ковтюк Наталія, доцент кафедри хірургічної та дитячої стоматології Бамбуляк Андрій, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Павлюкович Наталія, асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Павлюкович Олександр, асистент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Власова Олена, аспірант кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Міхеєва Тетяна, аспірант кафедри медичної біології та генетики Власова Катерина, а також студенти різних курсів нашого університету, які презентували ряд доповідей, присвячених різноманітним актуальним питанням медицини. По завершенню конференції учасники мали гарну нагоду ознайомитися з історичними місцями Сараєво.