Перше засідання English Speaking Club у весняному семестрі

23 лютого на кафедрі іноземних мов відбулося чергове засідання улюбленого студентами клубу,

приурочене Дню рідної мови. Приміщення, де зазвичай збираються члени клубу, ледве вмістило всіх, хто скучив і прийшов після довгих зимових канікул поспілкуватися з друзями.

«Скільки людей – стільки мов. У кожного є своя рідна мова і для кожного вона найкраща, найрідніша, наймилозвучніша. Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти – людина». Саме такі думки лунали на зустрічі членів  English Speaking Club.

Цього разу аудиторія наповнилась різноголоссям та багатомовністю поезій та пісень, а засідання клубу перетворилось на літературно-мистецький вечір. На початку вечора студентка 12 групи 2 курсу Юлія Кисиличак представила презентацію про багатонаціональне розмаїття Буковини та Чернівців зокрема. А надалі кольоровим калейдоскопом полились віршовані рядки Тараса Шевченка в перекладі на англійську канадським перекладачем Джоном Вейром у виконанні Андрія Алексейчика (14 гр./2 курсу), румунська поезія Михая Емінеску у виконанні Даніели Педури (11 гр./2 курс), вірші та чудова пісня польською (Анастасія Гарбар та Дарина Судома, студентки 2 курсу), поезія на івриті (Валентина Кручко, 19 гр./2 курс) та російською мовою (Наталія Бобровська та Роман Рак, 2 курс), а студентка 7 групи 2 курсу Іванна Сотник представила пісенне попурі молдавською, іспанською та українською мовами. Студенти 41 групи 2 курсу з Гани Джеремія, Аманда, Естер, Айкінз, Ебенезер навчали прислів’їв та вітатися мовою ашанті, однією з основних мов їхньої країни. А група студентів 1 курсу з Індії Саня Джалемі, Фіза Дуггал, Дханушкумар розважали присутніх піснями, віршами на хінді та своїми прекрасними національними танцями.

Наступне засідання клубу відбудеться 29 березня і буде присвячене Міжнародному дню театру.