Професор з Іспанії прочитав лекцію для стоматологів БДМУ

26 лютого з офіційним візитом Чернівці відвідав відомий іспанський професор,

лектор зі світовим визнанням, автор підручника «Основи імплантології», щелепно-лицевий хірург, провідний експерт GMI Ilerimplant group (Барселона, Іспанія), доктор Хайме Франко. На особисте запрошення завідувача кафедри хірургічної та дитячої стоматології Наталії Кузняк професор Франко відвідав і наш університет. У рамках візиту відбулась зустріч з ректором БДМУ Тарасом Бойчуком. У конференц-залі доктор Хайме Франко прочитав лекцію, на якій були присутні викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології, студенти 5-го курсу стоматологічного факультету, лікарі-інтерни спеціальності «Стоматологія», практикуючі лікарі-стоматологи міста та області. Під час лекції провідний спеціаліст поділився досвідом роботи, розповів про тонкощі своєї практичної діяльності, ознайомив з новинками ринку імплантологічних матеріалів, взяв участь в дискусії та давав відповіді на цікаві запитання слухачів.

Також разом з асистентом кафедри хірургічної та дитячої стоматології, щелепно-лицевим хірургом, імплантологом, консультантом GMI Ilerimplant group в Україні Павлов Перебийносом професор провів три показові операції імплантації щелепно-лицевої ділянки.

Такі зустрічі є дуже важливими, адже долучають стоматологічну спільноту навчального закладу та міста до світової лікарської спільноти клініцистів, дослідників та науковців, які присвятили свою роботу подоланню набутої та вродженої патології щелепно-лицевої ділянки та покращанню якості життя людей.