БДМУ здобув «Гран-прі» на фестивалі «Чисті роси»

11 травня у Мармуровій залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича

відбулося нагородження та Гала-концерт переможців Обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Чисті роси» серед навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» удостоєний найвищої нагороди – «Гран-прі». Студенти БДМУ та керівники студій палацу «Академічний» відзначені Дипломами і подяками за високу професійну майстерність. Студенти БДМУ представили мистецьку діяльність нашого університету в усіх жанрах та отримали нагороди у номінаціях:

«Хорове мистецтво»Диплом І ступеня отримав народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» (хормейстер – Тетяна Д’ яченко),

«Хореографічне мистецтво»Диплом І ступеня нагороджені: народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» (балетмейстер – Денис Орновицький),

Танцювальне тріо у складі студентів медичного факультету №3 Міри Шанкер, Праджіми Наір, Гопіки Крішнан ( керівники – Олександр Петришен, Олександра Доголіч),

Хореографічний дует «Оптіма» у складі студента медичного факультету №2 Генадія Петроченкова та студентки медичного факультету№1 Валерії Галицької, хореографічний ансамбль «Charisma», хореографічний ансамбль «Body language»  ( керівник – Олександр Кіщенко),

«Театральне мистецтво»Дипломом І ступеня нагороджено: народний аматорський студентський театр (керівник Валентина Головко),

«Літературна творчість»Дипломом І ступеня нагороджена: студентка медичного факультету №1 Ірина Ганчук (керівник Валентина Головко).

«інструментальне мистецтво»Юрій Тимочко, студент медичного факультету №2 (керівник Віктор Головко) та Роман Рак, студент медичного факультету №2 (керівник Микола Гакман)

«вокальне мистецтво» –  Дипломом І ступеня нагороджено: ансамбль «Букмед», дует у складі Віктора Мельника, студента медичного факультету №2 та Ірини Лутчак, студентки медичного факультету №1, Вікторія Хухлей, студентка медичного факультету №2, Ірина Лутчак, студентка медичного факультету №1, Олена Клим, студентка медичного факультету №1, Яна Таранюк, студентка медичного факультету№1 ( керівник –  Тетяна Дяченко)

«декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво»Дипломом ІІ ступеня нагороджено: Тетяна Антипова, студентка медичного факультету №1, Юлія Возняк, студентка медичного факультету №1, Ірина Безмула, студентка медичного факультету №2, Яна Чебан, студентка медичного факультету №4, спеціальність «педіатрія» (керівник – Ірина Воробєй)

Подяками Департаменту освіти і науки ЧОДА нагороджені: Валентина Головко (Художній керівник), Тетяна Дяченко (хомейстер), Денис Орновицький (Балетмейсер)

Щиросердечно вітаємо студентів і творчий колектив Палацу “Академічний” з високою нагородою! Бажаємо й творчих злетів, професійних здобутків та нових перемог!