Студент БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської олімпіади з інфекційних хвороб

Упродовж 4-6 травня на базі Одеського національного медичного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інфекційних хвороб.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в олімпіаді взяли студент VI курсу Пелип Богдан (науковий керівник – професор кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб В.Д. Москалюк), та студентки V курсу Дигодюк Юлія, Волкова Дарина (науковий керівник – доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб О.І. Голяр).

В олімпіаді брали участь 42 студенти з 13 вищих медичних навчальних закладів України. Перший етап змагань включав теоретичний контроль знань, який складався з вирішування тестових питань та аналізу ситуаційних задач з інфекційних хвороб. Другий етап олімпіади проходив з курацією тематичних хворих, постановкою діагнозу та призначенням плану обстеження і лікування. За результатами практичної частини проводилася співбесіда з членами журі.

Після підбиття підсумків були визначені переможці та призери олімпіади. За результатами олімпіади представник БДМУ – Пелип Богдан – нагороджений Дипломом переможця ІІІ ступеня. Дигодюк Юлія – отримала сертифікат за найкраще клінічне мислення.

Окрім нагороди, олімпіада  принесла учасникам новий досвід, позитивні враження від екскурсії чудовим містом Одеса, багато нових знайомств та додало впевненості у власних силах.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможця та його наукового керівника із заслуженою перемогою та бажаємо нових здобутків.