Студенти БДМУ – серед переможців Міжнародної конференції молодих науковців

Впродовж 27-29 жовтня студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» взяли участь у Міжнародній конференції молодих науковців 2017 – Annual young medical scientists`conference.

Науковий форум проходив на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Студенти БДМУ гідно презентували свій навчальний заклад і в підсумку зайняли три призові місця: Кисиличак Юлія отримала диплом І ступеня (секція «Morphology and patomorfology»), Дигодюк Юлія – дипломом ІІІ ступеня (секція «Internal medicine») та Петроченков Геннадій – диплом ІІІ ступеня (секція «Morphology and patomorfology»).

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» участь у науковому зібранні взяли Дигодюк Юлія студентка VI курсу медичного факультету №1 (науковий керівник – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Альона Антонів). Галицька Валерія, Горбан Богдана, студенти VI курсу медичного факультету №1 (науковий керівник – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич); Кисиличак Юлія, студентка IV курсу медичного факультету №1, Заверуха Оксана студентка IІІ курсу медичного факультету №2, Палига Христина студентка IV курсу медичного факультету №2 (науковий керівник – асистент кафедри патологічної анатомії Андрій Попович); Петроченков Геннадій, студент IV курсу медичного факультету №2 (науковий керівник – асистент кафедри патологічної анатомії Олександра Гарвасюк).

Особливістю цьогорічної конференції було, те що всі секційні засідання, лекції та майстер-класи проводились виключно англійською мовою.

В рамках конференції були проведені 2 лекції – “Clasiffication of the sleep disorders. The influence of apnoe on human organism”, Prof. Ahmad Nsair, MD, PhD, CHU Lyon et Saint Etienne, FRANCE, та “Sepsis – antibiotic resistance and new approaches in the treatment”, Prof. Felix Glumcher, MD, D.Sc., Head at Department of Anesthesiology and Intensive Care, Corresponding member of NAMS of Ukrainе, Eugen Diomin, PhD Student at the Department of Anesthesiology and Intensive Care BOGOMOLETS NMU, Kiev, UKRAINE, 13 майстер-класів та 11 секційних засідань.