• Українська
  • English
English Speaking Club підводить підсумки 2018 року
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
English Speaking Club підводить підсумки 2018 року

English Speaking Club підводить підсумки 2018 року

Напередодні новорічних свят усі ми чекаємо подарунків та приємних сюрпризів, намагаємось швидше залагодити усі справи, щоб не залишати боргів на рік наступний, прагнемо зустрітись зі своїми друзями та близькими, а також підводимо підсумки року, що наближається до кінця.

 

Усі учасники English Speaking Club вітають викладачів та студентів університету з прийдешніми святами, бажають міцного здоров’я, здійснення мрій, невичерпного натхнення та творчості, та з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей у весняному семестрі.

Для членів English Speaking Club 2018 рік був сповнений цікавими подіями, зустрічами, знайомствами та дискусіями. За роки свого існування клуб перетворився із простого гуртка англійської мови у справжній клуб за інтересами. Варто лише нагадати засідання цього року: «Is English Really English» та «Medical Slang», де студенти обговорювали питання та презентували власні дослідження стосовно розвитку сучасної англійської розмовної та професійної медичної мови; зустрічі за тематикою «Medical Error» та «Traditional and Folk Medicine» були присвячені розвитку медицини з давніх до сучасних часів; на засіданні «My Travelling Experience» клубівці ділились своїм досвідом та враженнями після подорожей та участі у програмах обміну за кордоном; цікава віртуальна подорож була здійснена 27 листопада («Symbols of My Native Country»), коли студенти медичного факультету № 3 розповідали про свої країни, культуру, освіту та історію.

На заключну зустріч 2018 року студенти запросили двох непересічних та поважних представників професорсько-викладацького складу університету: завідувача кафедри дитячої хірургії та отоларингології, професора Боднаря Олега Борисовича та доцента кафедри патологічної анатомії Курченка Ігоря Федоровича, які розповіли присутнім про свій досвід роботи в зарубіжних країнах: Гаїті, Нігерії, Замбії та Лівії; а також наголосили на важливість та необхідність знання англійської мови у сучасному світі.

Корисно знати