В БДМУ відбувся стоматологічний брейн-ринг

Напередодні професійного свята студенти стоматологічного факультету БДМУ змагалися в інтелектуальній грі “Брейн-ринг”. У змаганнях взяли участь представники всіх курсів факультету та лікарі-інтерни, з яких було сформовано 6 команд. Гра проходила у три тури. Перемогу у досить запеклій боротьбі здобула команда “32-норма” у складі Анастасії Басістої, Ростислава Бучка, Іллі Гнатюка, Софії Стефанець та Анни Вознюк.

Зауважимо, що стоматологічний факультет щорічно до Дня стоматолога презентує якісь новинки. Минулоріч це була виставка художніх робіт студентів факультету.

Цьогоріч ми започатковуємо нову традицію проведення інтелектуальних ігор та будемо її підтримувати,” – зазначив у своєму виступі професор В’ячеслав Білоокий, декан стоматологічного факультету. Декан також привітав переможців і запросив усіх на святкування Дня стоматолога та Дня стоматологічного факультету, яке відбудеться 7 лютого у палаці “Академічний”.

Головним організатором гри стали співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології (завідувач – доцент Наталія Кузняк), асистент Андрій Бамбуляк, старший куратор стоматологічного факультету та асистент Андрій Калинчук, ведучий гри. Підтримати студентів прийшли доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, професор Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики університету, професор Роман Булик, завідувач відділу докторантури, аспірантури , магістратури та клінічної ординатури, головні куратори факультетів – Оксана Оліник, асистент кафедри внутрішньої медицини, Тарас Кметь, доцент кафедри гігієни та екології, викладачі кафедр та студенти стоматологічного факультету