• Українська
День Незалежності Йорданії
День Незалежності Йорданії

Свою незалежність держава Йорданія здобула після закінчення мандата Сполученого Королівства від Ліги Націй – 25 травня 1946 року і цей день є Національним святом прекрасної держави.

Йорданія – дивовижна країна між Азією та Європою, протягом тисячоліть вбираючи культуру і цінності інших, дбайливо зберігала власні.

Від імені ректорату, деканату медичного факультету №3, всього викладацького складу та студентства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» щиро вітаємо студентів-громадян Йорданії із Днем Незалежності. Зичимо вам здоров’я, успіхів на життєвому шляху, незабутніх позитивних вражень від навчання та перебування в Україні, успіхів та наснаги на шляху в опануванні професії лікаря, а вашій батьківщині – подальшого процвітання та прогресу, миру і злагоди в суспільстві.

З Днем Незалежності Йорданії!

Корисно знати