• Українська
Фахівці БДМУ провели традиційну акцію з вимірювання тиску
Фахівці БДМУ провели традиційну акцію з вимірювання тиску

12 вересня з нагоди Всесвітнього дня серця (відзначається 29 вересня) співробітники кафедри сімейної медицини БДМУ традиційно провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам КНП «Міська поліклініка № 3» Чернівецької міської ради.

Акцію зорганізували та провели доценти Тетяна Казанцева, Оксана Петринич, асистент Маріанна Сем’янів за активної участі студентів 31 групи 6 курсу медичного факультету № 2 та 49 групи 6-го курсу медичного факультету № 3 спеціальності «Лікувальна справа».

Під час акції студенти вимірювали артеріальний тиск, обвід талії, визначали індекс маси тіла, надавали рекомендації щодо раціонального харчування. Загалом за період проведення акції артеріальний тиск виміряно 42 пацієнтам.

Корисно знати

Ми у Facebook