Літературне свято відбулося в бібліотеці БДМУ

В бібліотеці БДМУ провели літературно-мистецьку годину «Поезія – це музика із слів», присвячену Всесвітньому дню поезії.

Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО було визначено 21 березня – Всесвітнім днем поезії. Це свято відзначається з 1999 року.

Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги.  Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних любителів пригод, спонукають до боротьби за свої права. Співробітники бібліотеки розповіли студентам про важливість поетичного слова, його могутню та життєдайну силу та здатність проникати в таємниці людської душі.

Викладачі та студенти медичного факультету № 2 під керівництвом асистента кафедри гістології, цитології та ембріології – Андрущак Л.А. та студенти коледжу БДМУ спеціальності «Фармація» під керівництвом Кропельницької Ю.В. залюбки декламували поетів-класиків: Т. Шевченка, Л. Українку та сучасних поетів: В. Симоненка, Л. Костенко, Т. Севернюк, Г. Дущак та ін.

Студенти з Індії  за підтримки куратора групи – доцента кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб – Кулачек В.Т. декламували поезію на хінді та англійською мовою. Так студент ІІІ курсу 63 гр. Мед. факультету № 3 Сурадж Джат та cтуденти ІV курсу 57 гр. Мед. факультету № 3 – Мітен Пател, Маріо Кавалхо зачитали поезію патріотичного спрямування,  студентка Солоні Шах декламувала лірику, а Саніа Далані зачитала власну поезію.

Роздинкою заходу стало виконання студентами – індійцями пісні на хінді, патріотичного спрямування.

Захід підготували та провели Тулевська С.О., Данилова М.О., Жук Н.Р.