Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька відкрила осінню школу з медичної освіти

7 жовтня у БДМУ розпочала роботу перша триденна Осіння школа з медичної освіти 2019. З початком роботи проекту привітала присутніх Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька, яка закцентувала увагу на важливості проведення подібних заходів для покращення якості вищої медичної освіти.Слухачів Школи з початком роботи привітав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, Оксана Андрієць, директорка департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА та Ніколя Гігас, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва та розвитку в Україні

Понад 100 учасників на додачу до 25 гостей та спікерів із 7 країн світу стали учасниками події, серед них: реформатори, освітяни у сфері медицини, управлінці закладів вищої медичної освіти та студенти.

Упродовж трьох днів, із 7-го по 9-те жовтня слухачі Осінньої школи вивчатимуть ключові засади й підходи до забезпечення якості медичної освіти. Учасники аналізуватимуть створення актуальних та цінних освітніх програм для студенто-орієнтованого навчання й намагатимуться дійти балансу між знаннями та навичками в освіті.

Спікери заходу:

Зоряна Скалецька, Міністерка охорони здоров’я України

Мартін Рааб, проектний лідер україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти»

Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету.

Міжнародні почесні фахівці:

Джанет Грант, президент Світової федерації медичної освіти та професорка

Ніно Кюнзлі, професор Швейцарського інституту тропічного та громадського здоров’я, Базель

Вім Гроот, професор доказової освіти Маастрихтського університету, Нідерланди

Нінке де Йонг, професорка кафедри освітнього розвитку та досліджень Маастрихтського університету, Нідерланди

Девід Шмідт, доктор, доцент з бізнес-етики та директор Центру прикладної етики університету Ферфілд, США.

Осінню школу проводять україно-швейцарський проект “Розвиток медичної освіти”, Буковинський державний медичний університет і Швейцарський інститут тропічного й громадського здоров’я, за фінансової підтримки Швейцарського бюро розвитку й співробітництва та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Партнери заходу: Маастрихтський університет, Світова федерація з медичної освіти, Проект Сприяння академічній доброчесності – SAIUP.